İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 2621 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

arkadaşlar merhaba, s2 için düşmelere karşı ve elde rahat tutulması açısından (telefon ince olduğundan elimden düşecekmiş gibi hissediyorum) nasıl bir kılıf önerirsiniz? çekmeceli, kapaklı tarz istemiyorum. silikon tarzı bir şey olacak. ayrıca ekran koruyucu da kullanacağım. var mı kullanan, önerisi olan?

Bu konu 6758 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
s2 için kılıf önerisi 6758 Reviews

Konuyu değerlendir: s2 için kılıf önerisi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6758 kez incelendi.

s2 için kılıf önerisi

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar merhaba,
    s2 için düşmelere karşı ve elde rahat tutulması açısından (telefon ince olduğundan elimden düşecekmiş gibi hissediyorum) nasıl bir kılıf önerirsiniz? çekmeceli, kapaklı tarz istemiyorum. silikon tarzı bir şey olacak. ayrıca ekran koruyucu da kullanacağım. var mı kullanan, önerisi olan?

Re: s2 için kılıf önerisi

Kardesim bende bi kilif var disi kaplumbaga kabugunu andiriyor telefona kalip gibi oturuyor ekranin kenarlarina kadar kapliyor pahali bi kilifmis galiba telefonu alirken vermisti telefoncu tavsiye ederim

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Cevap: Re: s2 için kılıf önerisi

internette resmi falan var mı?

Re: s2 için kılıf önerisi

Su an indirimde galiba spigen sgp kilif mi ne 40 liraya dusmus herhalde

Cevap: s2 için kılıf önerisi

Aşağıdaki sayfadan uygun bir kılıf bulabilirsin. İstersen fotoğrafını yolluyorsunuz kapağın arkasına basıyorlar

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]

Cevap: Re: s2 için kılıf önerisi

Alıntı:
    hsntrgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim bende bi kilif var disi kaplumbaga kabugunu andiriyor telefona kalip gibi oturuyor ekranin kenarlarina kadar kapliyor pahali bi kilifmis galiba telefonu alirken vermisti telefoncu tavsiye ederim

Dediğiniz kapağın aynını kullandım gerçekten çok iyi yer düşse bile telefona birşey olmaz esniyor kötü yanı ise sadece biraz kaba