The title of your home page
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

vitabrevis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adınız
    Alper
    Nereden
    EDİRNE
    Cihaz
    samsung galaxy beam
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Ettiği Teşekkür
    7
    5 mesaja 11 teşekkür aldı

SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

arkadaşlar sony ericson arc s telefonum var.PARDON VARDI ...başka bir forum sitesinden bootloader ve ardından boot.img yaptım.telefon hiç açılmaz hale geldi.sonrasına devam edemedim.şimdi sadece açılışda ki titreme var ekran siyah.yazı dahi gelmiyor.pc de görmüyor.telefonu pc ye seçenekler tuşu basılı ışık mavi olarak bağlayabiliyorum.ondada pc görmüyor ama cmd görüyor.sırasıyla SDK ile CMD de yapılan işlemler....fastboot.exe -i 0x0fce getvar version ----fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0x***---fastboot.exe flash boot boot.img ))) sonuç...HÜSRAN!!!!!!!!!!!!! NE YAPABİLİRİM ESKİ HALİNE DÖNDÜRMEK İÇİN..

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adınız
    Emre
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz
    Samsung Galaxy Note II
    Root/Rom
    Zinse KombinRom
    Ettiği Teşekkür
    3.473
    2.525 mesaja 3.448 teşekkür aldı

Cevap: SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

Alıntı vitabrevis Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    arkadaşlar sony ericson arc s telefonum var.PARDON VARDI ...başka bir forum sitesinden bootloader ve ardından boot.img yaptım.telefon hiç açılmaz hale geldi.sonrasına devam edemedim.şimdi sadece açılışda ki titreme var ekran siyah.yazı dahi gelmiyor.pc de görmüyor.telefonu pc ye seçenekler tuşu basılı ışık mavi olarak bağlayabiliyorum.ondada pc görmüyor ama cmd görüyor.sırasıyla SDK ile CMD de yapılan işlemler....fastboot.exe -i 0x0fce getvar version ----fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0x***---fastboot.exe flash boot boot.img ))) sonuç...HÜSRAN!!!!!!!!!!!!! NE YAPABİLİRİM ESKİ HALİNE DÖNDÜRMEK İÇİN..
    Burdan devam edin
    [Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Emre üyemizin mesajını beğenenler:

vitabrevis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adınız
    Alper
    Nereden
    EDİRNE
    Cihaz
    samsung galaxy beam
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Ettiği Teşekkür
    7
    5 mesaja 11 teşekkür aldı

Cevap: SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

arkadaşlar herkese teşekkürler.hallettim...valla açıldı...nasılmı oldu...telefonu pc hiç görmüyordu,sd kartı kart okuyucudan pc ye tanıtım içine bu dosyayı zip olarak attım.cwm den açıp install dedim oldu....(Advance Stock ROM [ARC] Version 1.0 [AXP] )sony yazısında kalan tel açıldı.TEŞEKKÜRLER....