The title of your home page
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

tuncay_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cihaz
    sony ericson lt18i
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Cloud Search Replika s3 hakkında yardım istiyorum

hd film
    merhaba arkadaslar.
    elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor.
    sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor.

Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama program hızlıca bişey yükleyip hata veriyor.
    bazen 120552 bytes/0 bps olan kısım 56 bps oluyor fakat yine aynı hatayı veriyor. ben bu cihazı nasıl ayağa kaldırabilirim.
    işlemcisi konusunda pek bir fikrim yok driver'ları
    [Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ] bu konudaki linkten indirdiğim ile tanıttım ama. Ekran görüntüleri ektedir.

[Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ] [Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    Yardım ederseniz çok dua ederim Saygılarımla.

çokseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Cihaz
    Samsung Galaxy Note II
    Root/Rom
    bLastoisV3.2 (JB Edition)
    Ettiği Teşekkür
    56
    270 mesaja 403 teşekkür aldı

Cevap: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

Alıntı tuncay_05 Nickli Üyeden Alıntı [Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    merhaba arkadaslar.
    elimde bi tane replika s3 var cihazı şarja takıyorum ekrana batarya doluyor simgesi geliyor 5 sn felan durup kayboluyor.
    sonra cihazda kırmızı ısık yanıyor ve bir süre sonra yeşile dönüyor ama cihaz açılmıyor şarjdan cıkarıp taktıgımda yine aynı şekilde görüntü geliyor kapanıyor.

Brick olmus cihazları canlandırma konusundaki sp flashtool ile yazılım atmaya calısıyorum fakat o konuda flash olmuyor sanırım.program ve bilgisayar cihazı görüyor com olarak geliyor ama program hızlıca bişey yükleyip hata veriyor.
    bazen 120552 bytes/0 bps olan kısım 56 bps oluyor fakat yine aynı hatayı veriyor. ben bu cihazı nasıl ayağa kaldırabilirim.
    işlemcisi konusunda pek bir fikrim yok driver'ları
    [Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ] bu konudaki linkten indirdiğim ile tanıttım ama. Ekran görüntüleri ektedir.

[Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ] [Misafirler kayıt olmadan link, eklenti veya içerik göremezler ! Kayıt İçin Tıklayın ! ]
    Yardım ederseniz çok dua ederim Saygılarımla.
    yeterli hafıza yok diyor sen yedekleme almaya mı çalışıyorsun anlamadım ki ayrıca cihazın mtk6575 mi?

tuncay_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cihaz
    sony ericson lt18i
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Cevap: Replika s3 hakkında yardım istiyorum

cihaz evet 6575 yedek almaya calısmıyorum hocam cihaz hiç açılmıyor bilgisayar görüyor... du 10dk öncesine kadar internet üzerinden bi versiyon buldum s3 için ben s3 mini deniyormusum son anda farkettim ve s3 olan için indirdim ve flash tool ile yükledim hersey bitti sorunsuz yüklendi fakat telefon yine acılmadı sanırım oda asıl rom değildi neyse sonradan şarja takayım dedim aynısımı olacak diye çektim bilgisayara taktım simdi cihaz tepki vermiyo. sorun sizce ne olabilir ?