İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

https://androidmarket.googleusercontent.com/android/market/com.sand.airdroid/f-1024-0 wifi üzerinden telefonu kullanma, dosya indirme ve gönderme, bilgisayar üzerinden program yükleme ve kaldırma ayrıca task killer da dahil bir çok aracı barındıran güzel kullanışlı bir uygulama. https://market.android.com/details?id=com.sand.airdroid v1.0.7 beta

Bu konu 16516 kez görüntülendi 34 yorum aldı ...
AirDroid ( Wifi üzerinden telefonu kullanma, Dosya indirme ve Gönderme ) ( Android ) 16516 Reviews

Konuyu değerlendir: AirDroid ( Wifi üzerinden telefonu kullanma, Dosya indirme ve Gönderme ) ( Android )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 16516 kez incelendi.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Nereden
    Istanbul
    @snowbird
    facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    alternatif olarak bunu önerebilirim
    https://play.google.com/store/apps/d...atacable&hl=tr

Bilgisayarla wifi üzerinden ftp bağlantısı kurup hızlıca dosya transferi yapar.
    Arkadaşlarla da dosya palaımı yapar

Porterjr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    @Porterjr
    Airdroid normal usbye nazaran daha hızlı bir şekilde dosya aktarımı yapabiliyor. özellikle ***** ve ***** dosyalarında çok başarılı bir uygulama

FatihA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Batman-Kayseri
    @FatihA

Cevap: AirDroid ( Wifi üzerinden telefonu kullanma, Dosya indirme ve Gönderme ) ( Android )

bilgisayara kurulabilen bi programı yok galiba değil mi ?var da ben mi bulamadım acaba ?
    ESKİ NICK'im ankebut2

Hanzala Yüzünü Dönmeyecek;
    KUDÜS Özgür Olana Dek....

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Ynt: AirDroid ( Wifi üzerinden telefonu kullanma, Dosya indirme ve Gönderme ) ( Android )

Alıntı ankebut2 Nickli Üyeden Alıntı
    bilgisayara kurulabilen bi programı yok galiba değil mi ?var da ben mi bulamadım acaba ?
    Hayır kurulan bor şey yok, telefona kurduğun airdroid programını çalıştırılacak ve yazan ip yi expolorer üst arama çubuğuna o ip yi yaz yeni bir ekran açılır telefondaki şifreyi da yaz artık telefonun içindesiniz

white xe - Elegancia sense 4.1 V3.2.0 Themed lock - made by dreamnej - skyblue tapatalk
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    Mersin
    @atilturk

Cevap: AirDroid ( Wifi üzerinden telefonu kullanma, Dosya indirme ve Gönderme ) ( Android )

Teşekkürler.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234