Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 511 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

[Yardım] SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

arkadaşlar sony ericson arc s telefonum var.PARDON VARDI :laugh:...başka bir forum sitesinden bootloader ve ardından boot.img yaptım.telefon hiç açılmaz hale geldi.sonrasına devam edemedim.şimdi sadece açılışda ki titreme var ekran siyah.yazı dahi gelmiyor.pc de görmüyor.telefonu pc ye seçenekler tuşu basılı ışık mavi olarak bağlayabiliyorum.ondada pc görmüyor ama cmd görüyor.sırasıyla SDK ile CMD de yapılan işlemler....fastboot.exe -i 0x0fce getvar version ----fastboot.exe -i 0x0fce oem

Bu konu 850 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    vitabrevis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone  
    Adınız
    Alper
    Nereden
    EDİRNE
    Cihaz modeli
    samsung galaxy beam
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Beğendikleri
    7
    Beğenileri
    12

SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

arkadaşlar sony ericson arc s telefonum var.PARDON VARDI ...başka bir forum sitesinden bootloader ve ardından boot.img yaptım.telefon hiç açılmaz hale geldi.sonrasına devam edemedim.şimdi sadece açılışda ki titreme var ekran siyah.yazı dahi gelmiyor.pc de görmüyor.telefonu pc ye seçenekler tuşu basılı ışık mavi olarak bağlayabiliyorum.ondada pc görmüyor ama cmd görüyor.sırasıyla SDK ile CMD de yapılan işlemler....fastboot.exe -i 0x0fce getvar version ----fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0x***---fastboot.exe flash boot boot.img ))) sonuç...HÜSRAN!!!!!!!!!!!!! NE YAPABİLİRİM ESKİ HALİNE DÖNDÜRMEK İÇİN..
    Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Galatasaray
    Adınız
    Emre
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    Note 2
    Root/Rom
    Her Gün Farklı Rom :)
    Beğendikleri
    3,584
    Beğenileri
    3,603

Cevap: SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

vitabrevis Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar sony ericson arc s telefonum var.PARDON VARDI ...başka bir forum sitesinden bootloader ve ardından boot.img yaptım.telefon hiç açılmaz hale geldi.sonrasına devam edemedim.şimdi sadece açılışda ki titreme var ekran siyah.yazı dahi gelmiyor.pc de görmüyor.telefonu pc ye seçenekler tuşu basılı ışık mavi olarak bağlayabiliyorum.ondada pc görmüyor ama cmd görüyor.sırasıyla SDK ile CMD de yapılan işlemler....fastboot.exe -i 0x0fce getvar version ----fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0x***---fastboot.exe flash boot boot.img ))) sonuç...HÜSRAN!!!!!!!!!!!!! NE YAPABİLİRİM ESKİ HALİNE DÖNDÜRMEK İÇİN..
    Burdan devam edin
    [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    vitabrevis Emre üyemizin mesajını beğenenler:
    vitabrevis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone  
    Adınız
    Alper
    Nereden
    EDİRNE
    Cihaz modeli
    samsung galaxy beam
    Root/Rom
    Rootlu Orijinal Rom
    Beğendikleri
    7
    Beğenileri
    12

Cevap: SONY ERİCSON ARC S BOOTLOADER YAPILDI TEL.AÇILMIYOR.

arkadaşlar herkese teşekkürler.hallettim...valla açıldı...nasılmı oldu...telefonu pc hiç görmüyordu,sd kartı kart okuyucudan pc ye tanıtım içine bu dosyayı zip olarak attım.cwm den açıp install dedim oldu....(Advance Stock ROM [ARC] Version 1.0 [AXP] )sony yazısında kalan tel açıldı.TEŞEKKÜRLER....
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014