İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

lg optimus 3d p920 cihazıma ics 4.0.4 atarken cihaz brick oldu. Ne yaptıysam açamadım cihazı bütün tuş kombinasyonlarını denedim fakat cihazım açılmıyor ses kısma+power tuşuna bastığımda lg yazısı çıkıyo ve hemen gidiyor. Bilgisayarım cihazın usb serial portunu görmüyor omap4430 driveri doğru yüklenmedi diyor. cihaz ilk kapandığında fabrika ayarlarına almaya çalıştığımda factory hard reset yazıyordu bende power tuşuna bastım bir uyarı verdi 2. kez bastım cihaz kapandı. Bunun öncesinde power

Bu konu 4851 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
LG OPTİMUS 3D P920 BRİCK OLDU ACİL YARDIM 4851 Reviews

Konuyu değerlendir: LG OPTİMUS 3D P920 BRİCK OLDU ACİL YARDIM

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4851 kez incelendi.

@jack_dowson

LG OPTİMUS 3D P920 BRİCK OLDU ACİL YARDIM

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    lg optimus 3d p920 cihazıma ics 4.0.4 atarken cihaz brick oldu. Ne yaptıysam açamadım cihazı bütün tuş kombinasyonlarını denedim fakat cihazım açılmıyor ses kısma+power tuşuna bastığımda lg yazısı çıkıyo ve hemen gidiyor. Bilgisayarım cihazın usb serial portunu görmüyor omap4430 driveri doğru yüklenmedi diyor. cihaz ilk kapandığında fabrika ayarlarına almaya çalıştığımda factory hard reset yazıyordu bende power tuşuna bastım bir uyarı verdi 2. kez bastım cihaz kapandı. Bunun öncesinde power tuşuna bastığımda cihaz lg yazısında kalıyo sıkıntı yoktu ama şuan lg yazısı saniyelik geliyor ve gidiyo cihazı bir türlü dowland moda alamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek varsa yada aynı durumla karşı karşıya kalmış bir arkadaş varsa uyguladığı yöntemleri yazarsa çok sevinirim teşekkürler. inşlh cihazı kurtarabilirim aksi takdirde servise göndericem.

Nereden
    Rize
    @efem553

Cevap: LG OPTİMUS 3D P920 BRİCK OLDU ACİL YARDIM

Şu an benim cihazımda aynı ben 4.0.4 ics attım sonra pişman oldum gingerbreada dönerken normaz kdzyi flasladı simdi lg geliyo sonra kapanıyor hiçbirmoda girmiyo yardımmm !!