İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Her güzel şeyin bazen katlanılması gereken zor yanları olabilir. MIUI android telefonlar için görselliği çok güzel olan, kullanılması pratik, içinde sürekli yenilikleri barındıran ve sağlayan performansı yüksek (hızlı, stabil) romlardır. MIUI romları bir kez yüklediğinizde ve alıştığınızda artık hep bu romları yüklemek istersiniz. Bazen özellikle android işletim sistemi geçişlerinde (froyo, gingerbrean ve icecream) ve bu işletim sistemlerinin sürüm güncellemelerinden sonra (jvu- jvs jw4)

Bu konu 2804 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
MIUI NO SERVICE problemi çözümü 2804 Reviews

Konuyu değerlendir: MIUI NO SERVICE problemi çözümü

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2804 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @kzkan

MIUI NO SERVICE problemi çözümü

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Her güzel şeyin bazen katlanılması gereken zor yanları olabilir. MIUI android telefonlar için görselliği çok güzel olan, kullanılması pratik, içinde sürekli yenilikleri barındıran ve sağlayan performansı yüksek (hızlı, stabil) romlardır. MIUI romları bir kez yüklediğinizde ve alıştığınızda artık hep bu romları yüklemek istersiniz.

Bazen özellikle android işletim sistemi geçişlerinde (froyo, gingerbrean ve icecream) ve bu işletim sistemlerinin sürüm güncellemelerinden sonra (jvu- jvs jw4) MIUI romları yüklediğinizde NO SERVICE problemi ile karşılaşabilirsiniz. Yani daha evvel operatörünüzün ismi görünürken isim görünmez ve telefon ile konuşamazsınız. Bunun ana nedeni bu tür geçişlerdir.

Çözümü, Bu tür işlemlerinizden sonra telefonunuzun sd cart'ını mutlaka bilgisayaraınız aracılığı ile formatlayınız. (Format işlemi bütün bilgileri sileceği için gerekli yedeklemeleri yapmalısınız.) Bundan sonra hangi işletim sistemi ya da sürümü yüklediyseniz o sürüm ile çalışan MIUI romunu önce yükleyiniz. (Örneğin gingerbread işletim sistemini kurduysanız MIUI gingerbread romu yükleyiniz. Daha sonra Icecream romu yükleyiniz. Eğer direkt icecream romunu yüklerseniz sorun yaşarsınız) Daha sonra CWM menüden gerekli temizlikleri yaptıktan sonra (cache, factory rest dalvic cache vb) istediğiniz MIUI romunu yükleyiniz.

Bu tür sıkıntılarınızı olması durumunda foruma yazınız. Destek olmaya çalışacağım.

Nereden
    Ankara-Zonguldak
    @furkey
    Bir miui kullanıcısı olarak cok tesekkur ederim hocam böyle bi sorun yaparsam aklımda tutacagim

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Bu Konu için Etiketler