İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

arkadaşlar merhaba. iphone 4 den sonra ilk android telefonum olan s2 ye geçmiştim. yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra akıllı telefon olarak ilk göz ağrım htc ye geçiş yaptım ve xe aldım. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ama xe bende tam manasıyla hayal kırıklığı yarattı. sense arayüz olayı felan güzel ama hem pil süresi hem ses problemi ve şebeke problemlerinden dolayı tekrar samsung'a geçmeyi planlıyorum. fakat s2 ve nexus arasında kararsız kaldım. s2 alacak olursam sıfır almayı düşünüyorum. bunun

Bu konu 13431 kez görüntülendi 23 yorum aldı ...
sensation xe den Samsung'a geri dönüş 13431 Reviews

Konuyu değerlendir: sensation xe den Samsung'a geri dönüş

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 13431 kez incelendi.

Nereden
    Denizli
    @ommegas

sensation xe den Samsung'a geri dönüş

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar merhaba.
    iphone 4 den sonra ilk android telefonum olan s2 ye geçmiştim. yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra akıllı telefon olarak ilk göz ağrım htc ye geçiş yaptım ve xe aldım. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ama xe bende tam manasıyla hayal kırıklığı yarattı. sense arayüz olayı felan güzel ama hem pil süresi hem ses problemi ve şebeke problemlerinden dolayı tekrar samsung'a geçmeyi planlıyorum. fakat s2 ve nexus arasında kararsız kaldım. s2 alacak olursam sıfır almayı düşünüyorum. bunun yanında bi arkadaşım singapurdan nexus getirdi ve satacak. daha sıfır kutusunda. ayrıca yakın zamanda s3 de piyasaya girecek. s2 bildiğim telefon ama nexus için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. genelde telefonla çok oynayan farklı romlar yükleyip denemekten çekinmeyen biriyim. bu durumda bana s2 mi nexus mu önerirsiniz.
    şimdiden yorumlar için teşekkürler...
    Konu kivi tarafından (19.06.12 Saat 03:04 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    ommegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.
    iphone 4 den sonra ilk androidli telefonum olan s2 ye geçmiştim. yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra akıllı telefon olarak ilk göz ağrım htc ye geçiş yaptım ve xe aldım. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ama xe bende tam manasıyla hayal kırıklığı yarattı. sense arayüz olayı felan güzel ama hem pil süresi hem ses problemi ve şebeke problemlerinden dolayı tekrar samsung'a geçmeyi planlıyorum. fakat s2 ve nexus arasında kararsız kaldım. s2 alacak olursam sıfır almayı düşünüyorum. bunun yanında bi arkadaşım singapurdan nexus getirdi ve satacak. daha sıfır kutusunda. ayrıca yakın zamanda s3 de piyasaya girecek. s2 bildiğim telefon ama nexus için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. genelde telefonla çok oynayan farklı romlar yükleyip denemekten çekinmeyen biriyim. bu durumda bana s2 mi nexus mu önerirsiniz.
    şimdiden yorumlar için teşekkürler...

S3
    HTC ONE X
    NEXUS
    S2 ( ÜSTÜNE YENİ KASA ÇIKMIŞ ARAÇ ALINMAZ )

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    ben bir htc ci olarak one x al derim... o kadar gökyüzünde paraşütle uçarak falan reklam çekti adamlar...

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    önce tavsiyem one x
    sonra da s3

başka da telefona bulaşma.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce tavsiyem one x
    sonra da s3

başka da telefona bulaşma.

benden bu kadar , gerisi sizlere kalmış
    Konu Nejat tarafından (09.05.12 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    Hani arayuz karşılaştırması

Tapatalk 2 ile HTC Sensation cihazımdan gönderildi

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    Alıntı:

s3 ün karizma çizilecek diye paylaşmadı mı demek istiyorsun yani...

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:

Sense arayüzü ile aram çok iyi olmadığı içindir, ben sözümün arkasındayım, sense arayüzü htc cihazların düşmanıdır, kullandığımız cihazlar 1.2 hatta 1.5 ghz işlemcili cihazlar olduğu için çok hissetmiyoruz, şöyle düşük model telefonlardan alın ve bir kullanın bakalım, o muhteşem sense arayüzü nasıl sizi ifrit ediyor. bu arayüz bir işlemci düşmanıdır. benim cihazımın performansını çalan, bataryasını tüketen bir arayüzü neden seveyim. sense nin kötü olduğunu söylemiyorum, yanlış anlaşılma olmasın, hatta yazılmış en iyi arayüz ona da birşey demiyorum, ama hiç bir zaman eksikliğini aramayacağım ufak bir detaydır benim için.

Bu Konu için Etiketler