İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Android işletim sistemi istatistikle göre şu anda dünya üzerinde akıllı telefonlarda en çok kullanılan işletim sistemidir. Bu gün tabletlerde Apple’ın OS işletim sisteminin üstünlüğü olsa da Tablet piyasasındaki yeni ürünlerin rekabet şartlarını zorlaması ile bu üstünlük Android işletim sistemine dönecektir. Eğer bizler akıllı telefonlar alıyorsak diğer daha basit telefonları tercih eden müşterilere göre biraz daha farklı düşünüyoruz demektir. Bu fark telefona hükmetmek noktasında da kendini

Bu konu 2726 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
MIUI ANDROID GINGER BREAD VE ICE CREAM ROMLAR 2726 Reviews

Konuyu değerlendir: MIUI ANDROID GINGER BREAD VE ICE CREAM ROMLAR

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2726 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @kzkan

MIUI ANDROID GINGER BREAD VE ICE CREAM ROMLAR

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Android işletim sistemi istatistikle göre şu anda dünya üzerinde akıllı telefonlarda en çok kullanılan işletim sistemidir. Bu gün tabletlerde Apple’ın OS işletim sisteminin üstünlüğü olsa da Tablet piyasasındaki yeni ürünlerin rekabet şartlarını zorlaması ile bu üstünlük Android işletim sistemine dönecektir.
    Eğer bizler akıllı telefonlar alıyorsak diğer daha basit telefonları tercih eden müşterilere göre biraz daha farklı düşünüyoruz demektir. Bu fark telefona hükmetmek noktasında da kendini göstermektedir. Bundan dolayı telefonun gerçek performansını yakalamak için firmanın verdiği orijinal yazışlımdan ziyade, dışarıda geliştirilmiş yazılımlardan faydalanmak kaçınılmazdır.
    MIUI android telefonlar için yazılmış orijinal yazılımların gerek görselliği, performansı gerek kullanım kolaylığı gerekse sürekli yenilenmesi açısından tercih edilebilecek en iyi yazılımlardandır. MIUI CHINA her Cuma yaptığı yenliklerle birlikte romlarını yayınlar, diğer geliştiriciler bu romları kullanarak yenilikler yaparak kendi romlarını yayınlarlar. Yüzlerce tema ve kendi içinde karma kullanabileceğpiniz tema ögeleri (tema içerisinde ayrı ayrı lock screen, wallpaper, ringtone vb belirleyebilme)
    MIUI’yi android telefonunuza yüklediğinizde artık orijinal rom ve orijinal rom görselliğini unutacak ve MIUI rom’dan başka bir rom kullanmak istemeyeceksiniz.

HERKESE KEYİFLİ MIUI ROM KULLANIMLARI
    Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri images.jpg  

Nereden
    Ankara-Zonguldak
    @furkey
    Miui i ben de çok severim ancak menüsü yok herşey masaüstünde bence bu bi eksiklik yuklenilen öğeleri kategorize edemiyorsunuz yani ama yine de görsel açıdan şahane bence

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    ne kaldı ki menü de olmayınca.
    neresi şahane mesela..

ben de rom arayışındayım, belki bunları yükler, yandex olsun spb olsun denerim..

Bu Konu için Etiketler