İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

1492 Özellikler: 1- Eklentisi - 60'dan fazla Eklentiler ve sayma, sizin parmaklarınızın ucunda gereken görevler için Eklentiler yükleyerek yunus artırma ile. 2- Webzine - Hızlı yükleme, reklamlar olmadan; Webzine en sevdiğiniz haberleri, blogları ve web sitelerini okuma yolu kolaylaştırır. 3- Jest - içinizdeki sanatçı bırak ve en çok kullandığınız web sitelerine erişmek için kişisel bir sembol oluşturmak. 4- Hızlı Arama - bir dokunuşla size hareket halindeyken en sevdiğiniz siteleri

Bu konu 15530 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...
Dolphin Browser HD v8.5.1 ( En iyi tarayıcı ) ( Android ) 15530 Reviews

Konuyu değerlendir: Dolphin Browser HD v8.5.1 ( En iyi tarayıcı ) ( Android )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 15530 kez incelendi.

@kivi
    facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    teşekkürler hocam.

@lp@sl@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @@lp@sl@n
    10 numara tarayıcı. Kullanmayı özlemişim. Diğerleri gerçekten yaramaz, hepsinin patlak bir tarafı var.
    Yeni ROM yüklediniz ve telefonunuz açılış ekranında mı kaldı?
    Yeni ROM yüklediniz ve telefonunuz wireless hatası mı veriyor?

Çözümü için tıklayın.

İnsanların yüzüstü cehenneme düşmelerine sebep,
    dillerinin kazandırdıklarından başka birşey değildir.
    Hadis-i Şerif

sefai77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @sefai77
    merhaba birşey sormak istiyorym one x kullanıyorum acaba facebookta mevcut olan people roulette programının çalıştığı bir tarayıcı var mıdır?

Emrersy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

Ynt: Dolphin Browser HD v8.5.1 - En iyi tarayıcı

Alıntı sefai77 Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba birşey sormak istiyorym one x kullanıyorum acaba facebookta mevcut olan people roulette programının çalıştığı bir tarayıcı var mıdır?
    Hocam markette arat cikarsa vardir cikmazsa oyle bir uygulama yoktur. Mesela ben poker veya okey oynuyordum facebooktan uygulamasi markette vardi indirdim, ama people roulette varmidir bilemiyorum bakmaniz lazim

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    tarayıcı üzerinden flaş destekli bu uygulama normalde çalışır ama kullanımı çok kısıtlı olur..

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    İSTANBUL-ŞIRNAK
    @emre4234

Cevap: Dolphin Browser HD v8.5.1 - En iyi tarayıcı

opera denedim güzeş-l hoşuma gittş bakalım bir de bunu deneyeyim bakalım...

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı emre4234 Nickli Üyeden Alıntı
    opera denedim güzeş-l hoşuma gittş bakalım bir de bunu deneyeyim bakalım...
    maxthon mobili de es geçme sakın
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

19RDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @19RDM

Arkadaşlar dolphin 9.0.1 güncellemesini alanlar vardır daha kötü oldu mikrofon kısmını kullanamaya çalıştığımda hemen gps e bağlanıyor anlamadım nedendir acaba? Bir de önceden normal bilgisayarın internette göründüğü gibi telefonumundan girdiğim zaman da sayfaları aynı şekilde görüyordum ama bu güncellemeden sonra hep mobil şekilde açmaya başladı sayfaları mesele internethaber, internet bakacılığı vs. gibi bunu kapatmanın bir yolu var mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum

fatihya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya

Alıntı 19RDM Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar dolphin 9.0.1 güncellemesini alanlar vardır daha kötü oldu mikrofon kısmını kullanamaya çalıştığımda hemen gps e bağlanıyor anlamadım nedendir acaba? Bir de önceden normal bilgisayarın internette göründüğü gibi telefonumundan girdiğim zaman da sayfaları aynı şekilde görüyordum ama bu güncellemeden sonra hep mobil şekilde açmaya başladı sayfaları mesele internethaber, internet bakacılığı vs. gibi bunu kapatmanın bir yolu var mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum
    Mobili kapatmak için. Daha çok - Ayarlar - Özel Aracı kısmında Masa Üstünü aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır. Diğeri için pek kullanmadığım bir özellik olduğu için birşey diyemeyeceğim.
    Forum Kuralları Gereği Özel Mesaj Desteği Veremiyoruz. Lütfen Konu Açarak Yardım İsteyelim.

Arkadaşlar Sitede Traffic Kısmına Günde Bir Kere Tıklamanızı Rica Ediyoruz. Buraya Tıklayın.

Rom yüklerken telefonunuz Boot ekranında kaldıysa buyurun.

Orjinal boyutu görmek için tıklayın 759x261px.

19RDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @19RDM

Alıntı 19RDM Nickli Üyeden Alıntı
    Bu dolphinin ayarlar kısmını bulamıyorum zaten sadece kısayol işaretleri var, Bir de sol alttaki yunusa bastığım zaman direkt gps açılıyor sizde yok mu böyle bir durum? ayrıca o yunusun altında da ünlem işareti var nedendir bilmem

Bu Konu için Etiketler