İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Arkadaşlar sensation xe kulaklığı alma gibi bir düşüncem var, düşünce aşamasında da kalabilir tam karar vermedim ama ebayda elin gavuru kazanacağına yurdum insanı kazansın diye buraya konu açtım, mantıklı bir rakam dahilinde alıcıyım yani siz alıyor olsanız alacağınız size mantıklı gelen rakam neyse onu söyleyin :) tabi satmayı düşünen varsa..

Bu konu 7367 kez görüntülendi 20 yorum aldı ...
Alınık Sensation Xe Kulaklığı 7367 Reviews

Konuyu değerlendir: Alınık Sensation Xe Kulaklığı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7367 kez incelendi.

Özür dileriz, bu konu cevaplara kapatılmıştır bilgi almak için Bize Yazin ...

Nereden
    ...
    @serdarkaraaslan

Alınık Sensation Xe Kulaklığı

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Arkadaşlar sensation xe kulaklığı alma gibi bir düşüncem var, düşünce aşamasında da kalabilir tam karar vermedim ama ebayda elin gavuru kazanacağına yurdum insanı kazansın diye buraya konu açtım, mantıklı bir rakam dahilinde alıcıyım yani siz alıyor olsanız alacağınız size mantıklı gelen rakam neyse onu söyleyin tabi satmayı düşünen varsa..

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    bu kulaklık telefonu kesinlikle değiştiriyor. muhakkak kullanmışsındır. kullanmadıysan da almanı tavsiye ederim.

Nereden
    ...
    @serdarkaraaslan
    Yok kullanmadım da herkes güzel şeyler söylüyor burdan bulamazsam ki bulabileceğimi sanmıyorum ebaydan getirticem heralde bi tane sonra da belki bi xe romu atarım zaten beyaz kapak ta var satılmadı duruyo al sana xe makara bi yana merak ediyorum.

5. Üyelik tarihi
    12.03.2012
    Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    ben bi ara satmayı düşünmüştüm ama bu kadar kaliteli olunca vazgeçtim.

Nereden
    ...
    @serdarkaraaslan
    Teşekkürler Ömer, aklıma düştü artık bir kere, denk getirince affetmeyeceğim sanırım ebaydakilerde kesinlikle orjinal diyo, aslında Almanyadan arkadaşım telefon alıyor, ikinci el sıfır, o da şöyle ki operatörler bizim almaya çalıştığımız telefonları paketlerde bedava dağıtıyor gavurlar da kulaklık ve telefonu ayrı satıyor, sıfır mal ama uygun fiyatlı, onlardan falan da denk getirebilirim belki o yüzden ebay olacak sanki zaten çakma çıkarsa ebay oyar kenara koyar satanı o yüzden yüksek satışlı birinden alırım heralde burda bulamazsam.

Nereden
    Ankara-Zonguldak
    @furkey
    ben de böyle philips kulaklıklarımla idare etmeye çalışıyorum ama şu beats kulaklıkları merak etmiyorum değil Millet öve öve bitiremiyor ama beats audio nun daha ekolayzer ıyla çok büyük bir kalite farkı oluyorsa kulaklıklarıyla ne olur bilemicem

Nereden
    ...
    @serdarkaraaslan
    Arkadaşlar az önce xl ye ait dr.dree monster kulaklık denedim, arkadaşım getirdi açıkçası çok hayalkırıklığı yaşadım inanın arada öyle bariz bir fark malesef yok hem benim hem onun telefonunda iki kulakliğı da denedik o da ben de bariz bir kalite farkı görmedik belki bizim kulaklar hassas değildir bilmiyorum ama ben almaktan vazgeçtim en azından dr dree kulaklığı almayacağım o parayı hakettiğini düşünmüyorum sensation kulaklığı da o kadar kötü değilmiş. Kesinlikle kedi ciğer mundar olayı yok ikimiz de aynı şeyi düşündük çünkü.

HTC Sensation / Tapatalk

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    hadi yav, belki xe ciler abartıyor olabilir dediğin gibi. ama benim kulaklığa oranla ses baya güzel diyebilirim.

Bu Konu için Etiketler