İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

ncelikle bu işlem için kies kurulu olması ve cihazınızı sorunsuz tanıyor olması önemlidir İlk önce ayarlar /uygulamalar/gelişim sekmesine girin; Usb hata ayıklama ve sahte konumlara izin verin(yanındaki kutucuklar işaretli olsun) ANLATIM XXLD1 SÜRÜM İÇİN yapıyorum eğer farklı sürüm bir kullanıyorsanız her sürümün kendi kernel dosyasını yüklemeli siniz BAŞLICA GÜNCEL ROOT VE TERNEL DOSYALARI

Bu konu 2347 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Galaxy S Advance ROOT 2347 Reviews

Konuyu değerlendir: Galaxy S Advance ROOT

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2347 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @Oda Servisi

Post Galaxy S Advance ROOT

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    ncelikle bu işlem için kies kurulu olması ve cihazınızı sorunsuz tanıyor olması önemlidir

İlk önce ayarlar /uygulamalar/gelişim sekmesine girin;

Usb hata ayıklama ve sahte konumlara izin verin(yanındaki kutucuklar işaretli olsun)

ANLATIM XXLD1 SÜRÜM İÇİN yapıyorum eğer farklı sürüm bir kullanıyorsanız her sürümün kendi kernel dosyasını yüklemeli siniz

BAŞLICA GÜNCEL ROOT VE TERNEL DOSYALARI

XXLD1 ROOT DOSYASI :GT-I9070_root.rar
    XXKL2 ROOT DOSYASI : xxkl2_root.tar.gz

GERİSİ İSTEĞE BAĞLI BAŞKA SÜRÜMLER KULLANIYORSANIZ YAZIN KULLANDIĞINIZ ROM DAKİ YAZILIMA GÖRE ROOT YAPIYORUZ

[/url][/img]

[imghttp://][/img]

Telefonunuzu dowland moduna alalım (ses kısma + ortadaki home tuşu+power tuşu yani teli kapama tuşu )sırası ile bu tuşlara
    bastığımızda değişik bir ekran gelecek burada ses açma tuşu dowland dır ses kısma tuşu ise resettir zaten orda yazıyor siz ses açma tuşuna basıp dowland moduna alıyorsunuz

İlk önce Odin3 v1.83 açın

Burada sadece PDA kısmından; rootkernel.tar.md5 i seçip start diyoruz ,11sn sonra sol üst köşede pass yazacak ve
    Telefonunuz kendiliğinden açılacak işlem tamamdır ilk aşama bitti.

Odin3 v1.83 kapatın,kabloyu çıkartın,şimdi teli kapatın ve titreşim sesini algıladıktan sonra pili de çıkartıp takın

Şimdi tekrar dowland moduna alın kabloyu takın

Şimdi kernel dosyalarımızı yükleyeceğiz;

Odin3 v1.83 açın

Bu kez kernel dosyasını yükleyeceğiz

PDA kısmından ; xxld1.tar.md5 (siz hangi rom u kullanıyorsanız onu yükleyin bende bu xxld1 vardı o yüzden bunu yükledim)

burda dikkat etmeniz gereken resimdeki gibi sadece auto reboot ve f.reset time seçili olsun

Marketten supersu yu yükleyin kurun ve güncelleyin tamamdır hadi hayırlı olsun

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24

Cevap: Galaxy S Advance ROOT

eğer alıntı konu ise, kendinize göre düzenleyin..

paylaşım için teşekkürler..

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]