Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 656 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Google Play hata veriyor

Arkadaşlar GalaxyTab GT-P1000 Cihazım'da (Rootlu cihaz) play store yoktu (önceki sahibi silmiş olabilir) kendim kurdum ve ne zaman açmak istesem bir titreşip bir uyarı veriyor ve kapanıyor uyarı resmi http://i.imgur.com/2bQEMH7.png Bu linkteki son sürüm google play i kullanıyorum. Şimdi ya uygulama da bişey var yada cihazımda eski sürüme dair artıklar var. Önerim: Root Explorer yardımıyla bu artıkları cihazımdan silmek ve google play i baştan kurmak ama bu artıkları silmek için

Bu konu 5358 kez görüntülendi ve 7 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    RimeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    GALAXY TAB GT-P1000
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1

Tablet Öneri Google Play

Arkadaşlar GalaxyTab GT-P1000 Cihazım'da (Rootlu cihaz) play store yoktu (önceki sahibi silmiş olabilir) kendim kurdum ve ne zaman açmak istesem bir titreşip bir uyarı veriyor ve kapanıyor uyarı resmi

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] linkteki son sürüm google play i kullanıyorum.

Şimdi ya uygulama da bişey var yada cihazımda eski sürüme dair artıklar var.

Önerim: Root Explorer yardımıyla bu artıkları cihazımdan silmek ve google play i baştan kurmak ama bu artıkları silmek için yardımınıza ihtiyacım var diyelim google play apk sını kurduk bu apk nın içindeki dosyalar hangi dizinlere gidiyor

Örneğin a dosyası "data/system" dizinine kuruluyor . İşte ben apk dosyasının içindekilerin hangi konuma kurulduğunu nasıl öğrenebilirim yada bu hatanın bi çözümümü var mı ?

Not1: Resimde sol üst köşede görüldüğü üzere play store dan indirilmiş uygulamalar güncelleme istiyor yani play sotre cihazımı tanımış durumda ama açılmıyor [IMG]http://www.*******.com/images/smileyler/sad.gif[/IMG] ve Play Store Web de gmail hesabıma kayıtlı cihazım gözüküyor ve uygulamayı yükle dediğimde . Uygulama en kısa zamanda yüklenecektir diyor. ama Tabletteaçılmadığı için yüklenmiyor.

Not2:TableteFormat atma gibi bi lüksüm yok
    Eklenen Resimlerin Önizlemeleri Eklenen Resimlerin Önizlemeleri 2bQEMH7.jpg‎  
    Konu RimeX tarafından (05.Mart.2013 Saat 18:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: Güncelleme
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,182
    Beğenileri
    3,945

Ynt: Google Play hata veriyor

RimeX Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar google play resimdeki gibi hata veriyor ayriyetten google talk ta ikona tikladigim an acilip hemen kapaniyor acaba play store talk ami bagli yardim edermisiniz
    Su anlik resim ekleyemiyorum hata soyle:
    "Uzgunum . Play store beklenmedik bir sekilde sonlandi . Lutfen sonra deneyin"
    Kullandığın rom cm ise tekrar gapps yükle

dreamnej ☆☆ Note II ☆☆ postacı
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    GALAXY TAB GT-P1000
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1

Cevap: Ynt: Google Play hata veriyor

Nejat Nickli Üyeden Alıntı
    Kullandığın rom cm ise tekrar gapps yükle

dreamnej ☆☆ Note II ☆☆ postacı
    Kullandığım rom stock rom gt-p1000 2.2 sürüm defalarca kez kaldırdım tekrar kurdum hem son sürüm hemde başka sürümler acaba bu play e telefonu başka yerden tanıtma şansım yokmu pc den felan illa play store mu kurcaz
    Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Galatasaray
    Adınız
    Emre
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    Note 2
    Root/Rom
    Her Gün Farklı Rom :)
    Beğendikleri
    3,603
    Beğenileri
    3,640

Ynt: Google Play hata veriyor

Store u öyle kurma şansı yok.
    Format atmayı yani fabrika reset yapmayı deneyin. Öncesinde verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    GALAXY TAB GT-P1000
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1

Cevap: Google Play hata veriyor

Format atma gibi bi lüksüm yok bunun başka bir yolu yokmudur birazdan ss atıcam zaten
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    GALAXY TAB GT-P1000
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1

Güncellendi
    MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Nereden
    Konya
    Cihaz modeli
    LG G2
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    446
    Beğenileri
    496

RimeX Nickli Üyeden Alıntı
    Güncellendi
    Ben resimleri göremiyorum ama eğer rootlu ise system apk içinden halledilebilir stock rom ise. Şöyle ki apk olarak direk yüklenmez ancak uygulamayı direk system apk içine kopyalarsanız çözüm olabilir ama bunun için google play samsungda hangi isimle kullanılıyor. Örneğin benim telefonumda Vending.apk market eğer farklı bir isimde atacak olsam uygulama hata verir.

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    GALAXY TAB GT-P1000
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1

Samsung kullanan arkadaslar varsa ogrenirmisiniz acaba