İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

ÖNEMLİ NOT : Eğer bu işlemi daha önce yapmışsanız, bir daha yapacağınıza dair garanti veremiyoruz. İşlem sırasında telefonunuzda oluşabilecek ve/veya oluşacak hasarlardan ne ben ne de 444Android.Com yönetimi veya üyeleri sorumlu değildir.. Ayrıca cihazınız garanti dışına çıkacaktır!!! İşlemleri yapmadan önce telefonunuzun yedeğini almanızı tavsiye ediyorum. Merhaba Değerli 444Android Üyeleri, Uzun bir aradan sonra faydalı konu açmamıştım. 1000 Mesajım şerefine bunu açmaya karar verdim

Bu konu 21112 kez görüntülendi 40 yorum aldı ...
[Anlatım] Recovery Flaşlamak/Yüklemek TEK BAŞLIKTA! [Tüm HTC Telefonları] (RESİMLİ ANLATIM) 5,00 21112 Reviews

Konuyu değerlendir: [Anlatım] Recovery Flaşlamak/Yüklemek TEK BAŞLIKTA! [Tüm HTC Telefonları] (RESİMLİ ANLATIM)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 21112 kez incelendi.

Nereden
    istanbul
    @fikret

Cevap: [Anlatım] Recovery Flaşlamak/Yüklemek TEK BAŞLIKTA! [Tüm HTC Telefonları] (RESİMLİ ANLATIM)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    zamanınızı ayırıpta bu bilgileri derlediğiniz ve baylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Emrersy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

Cevap: [Anlatım] Recovery Flaşlamak/Yüklemek TEK BAŞLIKTA! [Tüm HTC Telefonları] (RESİMLİ ANLATIM)

Alıntı fikret Nickli Üyeden Alıntı
    zamanınızı ayırıpta bu bilgileri derlediğiniz ve baylaştığınız için çok teşekkür ederim.
    Rica ederim, sizde zaman ayirip bu mesaji yazdiginiz icin tesekkur ederim...

shooteru cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı Emrersy Nickli Üyeden Alıntı
    Rica ederim, sizde zaman ayirip bu mesaji yazdiginiz icin tesekkur ederim...

shooteru cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    [MENTION=5]Emrersy[/MENTION]
    Seni forumda görmek ne güzel kardeşim arada takıl bize

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    istanbul
    @bloodanqel99

çok teşekkürler fakat htc sensation için olanın linki ölü.. yeniler misin..

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı bloodanqel99 Nickli Üyeden Alıntı
    çok teşekkürler fakat htc sensation için olanın linki ölü.. yeniler misin..
    recovery htc konusunun her yerinde mevcut, juopunutbear başlığında da var

telefonunuz açılıyor ise 4ext recovery updater ile de 4ext recovery yükleyebilirsiniz
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    Gaziantep
    @nokta.nokta

Merhaba kardeş Yurt dışından gelme bi Htc Desire Hd telefon var hem camera açmıyor hemde türkçe dil seçeneği yok yardımcı olursan sevinirim nasıl güncel bi android sürümü yükleyebilirim

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

Alıntı nokta.nokta Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba kardeş Yurt dışından gelme bi Htc Desire Hd telefon var hem camera açmıyor hemde türkçe dil seçeneği yok yardımcı olursan sevinirim nasıl güncel bi android sürümü yükleyebilirim
    Rom yükleyebilirsiniz
    Misal viper desire hd rom
    Google a rom yükleme olaylarına giriyorum yazın bizim site çıkacaktır en iyi anlatım orada

Tapatalk | Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
    Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    şahin
    @adonisq7

Merhaba arkadaslar ben ben htc one yurt dışı telefon aldım telefon rootlu ve viperone yüklüydu custom rom yüklemek isterken telefon biricik oldu açılışta kalıyor fastboot a geçiyor recovery açılmıyor sanırım ad kartın hepsini sildim burda baya bilgi mevcut htc oneler için neyapmam lazım telefonu kurtarmak için

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı adonisq7 Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba arkadaslar ben ben htc one yurt dışı telefon aldım telefon rootlu ve viperone yüklüydu custom rom yüklemek isterken telefon biricik oldu açılışta kalıyor fastboot a geçiyor recovery açılmıyor sanırım ad kartın hepsini sildim burda baya bilgi mevcut htc oneler için neyapmam lazım telefonu kurtarmak için
    Boot menüye alın. Twrp recovery flashlayın. Bir adet USB OTG alın ve flash bellek kartına bir custom rom kopyalayın ve telefona yükleyin.
    Usb otg size her zaman lazım. Bir kerelik bir ürün değil yani

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Osman Sarohan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    @Osman Sarohan

Süper bir anlatım. Ellerine sağlık.