İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Selam arkadaşlar, GT-I9100G için kendi denediğim 2 farklı kernel dosyasına ağaşıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tamamı root yetkili. Ben ikisinde de sorun yaşamadım stabil çalışıyorlar ama çok fazla incelemediğim için haklarında detay vermiyorum. RAR dosyası içinde iki ayrı kernel var, odinin olduğu klasöre çıkartıp PDA bölümüne göstererek yükleyebilirsiniz. Diğer SII modellerinde olduğu gibi root kernel yükledikten sonra açılış ekranında sarı ünlem işareti çıkacak, nasıl kaldırılacağını

Bu konu 6105 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
GT-I9100G İÇİN 2 ADET ROOT KERNEL 6105 Reviews

Konuyu değerlendir: GT-I9100G İÇİN 2 ADET ROOT KERNEL

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6105 kez incelendi.

Nereden
    Eskişehir - Antalya
    @07eses26

Arrow GT-I9100G İÇİN 2 ADET ROOT KERNEL

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Selam arkadaşlar,

GT-I9100G için kendi denediğim 2 farklı kernel dosyasına ağaşıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Tamamı root yetkili. Ben ikisinde de sorun yaşamadım stabil çalışıyorlar ama çok fazla incelemediğim için haklarında detay vermiyorum. RAR dosyası içinde iki ayrı kernel var, odinin olduğu klasöre çıkartıp PDA bölümüne göstererek yükleyebilirsiniz. Diğer SII modellerinde olduğu gibi root kernel yükledikten sonra açılış ekranında sarı ünlem işareti çıkacak, nasıl kaldırılacağını yeni bir başlıkta anlatmaya çalışırım.

ROOT KERNEL

@diamontcut
    hocam selam verdiğiniz linkten dosyaları indirdim zip ten çıkarınca zimage diye görünüyor ama pda da görünmüyor neden?
    teşekkürler

Nereden
    Eskişehir - Antalya
    @07eses26
    zipten çıkartıp programla atacaksınız, siz direkt cihaza mı kaydettiniz?

Bu Konu için Etiketler