İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

Buarada özellikle bu başlık altından forum yöneticilerine teşekkür etmek istiyorum. Nihayet android konusunda türkçe olarak nette bulabileceğimiz kaliteli forumlarından biri oluşmaya başladı .. Daha profesyonel konular açılmakta .. Daha seviyeli tartışmalar yapılmakta .. Önemli ve güncel yazılımlar anında paylaşılmakta .. Sorunlara sürekli yanıtlar aranmakta .. ve en önemlisi kimse şu kılıfı mı alsam bu koruyucuyu mu taksam olayına girmiyor :D:D:D DH den gına gelmişti...

Bu konu 9527 kez görüntülendi 28 yorum aldı ...
Teşekkürler 444Android.Com 9527 Reviews

Konuyu değerlendir: Teşekkürler 444Android.Com

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9527 kez incelendi.

warlordx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    @warlordx

Teşekkürler 444Android.Com

facebook müşteri hizmetleri
    facebook müşteri hizmetleri
    Buarada özellikle bu başlık altından forum yöneticilerine teşekkür etmek istiyorum. Nihayet android konusunda türkçe olarak nette bulabileceğimiz kaliteli forumlarından biri oluşmaya başladı .. Daha profesyonel konular açılmakta .. Daha seviyeli tartışmalar yapılmakta .. Önemli ve güncel yazılımlar anında paylaşılmakta .. Sorunlara sürekli yanıtlar aranmakta .. ve en önemlisi kimse şu kılıfı mı alsam bu koruyucuyu mu taksam olayına girmiyor DH den gına gelmişti...

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    sorma
    öncelikli amacımız buydu.. yavaş yavaş da ulaştığımızı düşünmekteyim. şu anki sıkıntımız çok az üye grubuna ulaşmış olmamız.
    bunu geliştirmek için de reklama ihtiyacımız var... şimdilik bizler sayesinde kulaktan kulağa yapılan reklamlar olacak.. daha çok üye grubuna hitap etmeye başladığımızda daha iyi yerlere geleceğiz..

Nereden
    İzmir
    @craft35
    Telefonumun gözüne sabun kaçtı nasıl çıkartıcam, ekrana film istiyorum ama yapışmasın istiyorum, telefonuma batarya alcam ama vazgeçtim en iyisi akü alıym daha uzun gider hangi aküyü alıym sizce, andoid 9.0 güncellemesi ne zaman gelcek yıllardır bekliyorum gelmedi hala...

Bunların hepsi şaka tabi gerçekten çok bunaltıcı olmaya başlamıştı dh uzaktan uzağa yeni formunuzu da takip ediyordum hatta üye olduğumu sanıyordum ama değilmişim bugüne nasipmiş =) Hayırlı olsun bu arada dh de olduğu gibi bundan sonra burda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Herkese hayırlı olsun tekrardan

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    Alıntı:
    craft35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonumun gözüne sabun kaçtı nasıl çıkartıcam, ekrana film istiyorum ama yapışmasın istiyorum, telefonuma batarya alcam ama vazgeçtim en iyisi akü alıym daha uzun gider hangi aküyü alıym sizce, andoid 9.0 güncellemesi ne zaman gelcek yıllardır bekliyorum gelmedi hala...

Bunların hepsi şaka tabi gerçekten çok bunaltıcı olmaya başlamıştı dh uzaktan uzağa yeni formunuzu da takip ediyordum hatta üye olduğumu sanıyordum ama değilmişim bugüne nasipmiş =) Hayırlı olsun bu arada dh de olduğu gibi bundan sonra burda elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Herkese hayırlı olsun tekrardan
    hoşgeldin hocam. dh deki topic ömrünü tamamladı, kesinlikle haklısın. bu arada ben de telefona jeneratör alayım diyorum.

Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    craft35 daha yeni mi geldin ne ayıp, nereden buldun forumu?

oradakileri yönlendirmek lazımi adam akıllı forum görsünler..

Nereden
    İzmir
    @craft35
    walla geç oldu ama elimde olmayan nedenlerden ötürü =) evi taşıdık burundan ameliyat oldum (estetik ) işi değiştirdim falandı filandı derken anca bulabildim yolu =) forumu linklerden buldum dh de yayımlanan, ordakiler farkında aslında biraz ama alışkanlıktan gelmiyor sanırım çok fazla kişi buranın güçlü olduğunu gösterirsek orda reklam yapmaya falan da gerek yok bence. Sorunu olan bir çok kişi var ama cevaplayan yok =) içeriği arttırmak lazım ve en önemlisi google =) zamanla olcak şeyler tabi bunlar

Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    sen de orada ihtiyaç hissedenlere duyuruver bizim forumu.. bizi birçok kere attılar biliyorsun forumdan, koskoca yarbay ne halllere düştük forumda
    o yüzden pek uğramıyorum artık..

Nereden
    İzmir
    @craft35
    gerekeni yaparım sıkmaya başladı zaten dh suyu çıktı iyice :/

@kivi
    Öncelikle böyle bir konu açtığınız ve bize görüşlerinizi bildirdiğiniz için size teşekkürü bir borç bilirim.Hoşgeldiniz aramıza.

Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy
    Alıntı:
    craft35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aksam aksam gulmekten karnima agri girdi ilahi hocam ya...

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2 Beta-6