İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 1413 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Samsung Glaxy S3 minim var kayıt yeri hep telefona kaydediliyor telefonuma kart taktım 8gb lik bunu tanıtmam mı gerekiyor çok cahilim bu konularda bana şöyle yardım edebilecek birileri varmı acaba ? Not: sıfır bilgiye sahibim bu konularda burda root filan yazmışlar onlardan da anlamıyorum görüntülü anlatım olursa pek makbule geçer çok duamı alırsınız :) telefonu aldığım haliyle kullanıyorum hiçbir ayarıyla oynamadım root filan nedir ondan da yok yüklemek mi lazım onuda bilmiyom :)

Bu konu 8005 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim 8005 Reviews

Konuyu değerlendir: S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8005 kez incelendi.

ottoman0663 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    @ottoman0663

Telephone S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Samsung Glaxy S3 minim var kayıt yeri hep telefona kaydediliyor telefonuma kart taktım 8gb lik bunu tanıtmam mı gerekiyor çok cahilim bu konularda bana şöyle yardım edebilecek birileri varmı acaba ?

Not: sıfır bilgiye sahibim bu konularda burda root filan yazmışlar onlardan da anlamıyorum görüntülü anlatım olursa pek makbule geçer çok duamı alırsınız telefonu aldığım haliyle kullanıyorum hiçbir ayarıyla oynamadım root filan nedir ondan da yok yüklemek mi lazım onuda bilmiyom

FatihA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Batman-Kayseri
    Beğendikleri
    2.016
    Beğenileri
    2.541
    @FatihA

Cevap: S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

kardeş önce [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..
    sonrasında [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..

samsung modellerini pek bilmiyorum root olmadan uygulamalar hafıza karta taşınıyor mu ?taşınma imkanı yoksa root suz cihazı rootlayarak uygulamaları taşımanız mümkün.
    ESKİ NICK'im ankebut2

Hanzala Yüzünü Dönmeyecek;
    KUDÜS Özgür Olana Dek....

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Beğendikleri
    3.056
    Beğenileri
    5.005
    @Nejat

Ynt: S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

Alıntı ankebut2 Nickli Üyeden Alıntı
    kardeş önce [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..
    sonrasında [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..

samsung modellerini pek bilmiyorum root olmadan uygulamalar hafıza karta taşınıyor mu ?taşınma imkanı yoksa root suz cihazı rootlayarak uygulamaları taşımanız mümkün.
    Root şart

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.