Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 695 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

[Yardım] S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

Samsung Glaxy S3 minim var kayıt yeri hep telefona kaydediliyor telefonuma kart taktım 8gb lik bunu tanıtmam mı gerekiyor çok cahilim bu konularda bana şöyle yardım edebilecek birileri varmı acaba ? Not: sıfır bilgiye sahibim bu konularda burda root filan yazmışlar onlardan da anlamıyorum görüntülü anlatım olursa pek makbule geçer çok duamı alırsınız :) telefonu aldığım haliyle kullanıyorum hiçbir ayarıyla oynamadım root filan nedir ondan da yok yüklemek mi lazım onuda bilmiyom :)

Bu konu 4991 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    ottoman0663 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Cihaz modeli
    Samsung Glaxy S3 Mini
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Telephone S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

Samsung Glaxy S3 minim var kayıt yeri hep telefona kaydediliyor telefonuma kart taktım 8gb lik bunu tanıtmam mı gerekiyor çok cahilim bu konularda bana şöyle yardım edebilecek birileri varmı acaba ?

Not: sıfır bilgiye sahibim bu konularda burda root filan yazmışlar onlardan da anlamıyorum görüntülü anlatım olursa pek makbule geçer çok duamı alırsınız telefonu aldığım haliyle kullanıyorum hiçbir ayarıyla oynamadım root filan nedir ondan da yok yüklemek mi lazım onuda bilmiyom
    FatihA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Turkcell   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Galatasaray
    Adınız
    Fatih Mehmet
    Nereden
    Kayseri
    Cihaz modeli
    Galaxy S5 G900F
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    1,833
    Beğenileri
    2,366

Cevap: S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

kardeş önce [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..
    sonrasında [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..

samsung modellerini pek bilmiyorum root olmadan uygulamalar hafıza karta taşınıyor mu ?taşınma imkanı yoksa root suz cihazı rootlayarak uygulamaları taşımanız mümkün.
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,178
    Beğenileri
    3,938

Ynt: S3 mini kayıt yeri nasıl değiştirebilirim

ankebut2 Nickli Üyeden Alıntı
    kardeş önce [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..
    sonrasında [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ] inceleyiniz..

samsung modellerini pek bilmiyorum root olmadan uygulamalar hafıza karta taşınıyor mu ?taşınma imkanı yoksa root suz cihazı rootlayarak uygulamaları taşımanız mümkün.
    Root şart

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014