İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Bazı romlar özellikle s-on cihazlarda bu sıkıntıyı yapıyor. yeni romu yükledikten sonra telefon HTC yazısı ekranında tıkanıp kalıyor. Geçen bir arkadaş pm le bildirmişti bu sorununu telefoncular 80 TL civarı bir ücret istiyormuş hemen çözümü yazayım gereksiz ücret ödemeyin dedim ;) Bu durumda boot u tekrar yüklemelisiniz hepsi bu ne zor nede profesyonellik istiyor herkes yapabilir işte gereken adımlar, http://www.omniaturk.com/Android.rar ( bu link çalışmazsa alttakini kullanabilirsiniz

Bu konu 73585 kez görüntülendi 247 yorum aldı ...
Rom Atarken Bootta Kalma (Telefonun açılmaması) 5,00 73585 Reviews

Konuyu değerlendir: Rom Atarken Bootta Kalma (Telefonun açılmaması)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 73585 kez incelendi.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    her açılışta değil. sadece rom yüklediğinizde açılmazsa onu yapacaksınız. bir defa boot flaşlayıp açarsanız bir daha yapmanıza gerek yok.

ama wipe yaparsınız, rom yüklersiniz, o vakit boot flaşlayabilirsiniz bir kereliğine..

@delitazz
    Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    her açılışta değil. sadece rom yüklediğinizde açılmazsa onu yapacaksınız. bir defa boot flaşlayıp açarsanız bir daha yapmanıza gerek yok.

ama wipe yaparsınız, rom yüklersiniz, o vakit boot flaşlayabilirsiniz bir kereliğine..
    olmuyo reset attigimda yine htc yazısıyla karsılasıyorum
    bide bazı romlarda wiifi sorunu var
    wifi hata yazıyo onu ne yapabilirim nasıl çözebilirim ??

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı delitazz Nickli Üyeden Alıntı
    BENCE RUU ROM YÜKLEMENİZ VE BU ROMUN KENDİ ROMUNUZ OLMASI ŞART.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    rom yüklemeden önce, full wipe yapın. hatta format all partitions (except sd card) yazan bölümü de yapın.
    sonra rom yükleme seçeneklerinden wipe'ı seçerek rom yükleyin. rom yine başlamazsa boot flaşlayın.
    ama baya bi sadretmeniz gerekiyor, 5-6 dakka bekleyin.

eğer kerneller arasından overlock edilmiş kernel'i seçerseniz wifi hata yazacaktır.ben de aynı sorundan muzdaribim.
    bunun çözümü de relocked edeceksiniz bootloader'ı. ondan sonra RUu romunuzu yükleyeceksiniz. veya s-off konumda iseniz önce supercid yapıp sonra 3.32.405.xxx RUU Romu kurun. biraz kurcaladıktan sonra tekrar unlocked edip custom rom yükleyin.

siz bence elegancia 3.7.0 yükleyip 1.2 ghz kerneli seçerek bi deneyin.
    diğer romlarda wifi hata veriyor. romdan önce wipe yapmayı unutmayın.
    Konu Emre tarafından (20.05.12 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.

@delitazz
    rom yüklemeden önce, full wipe yapın. hatta format all partitions (except sd card) yazan bölümü de yapın.
    sonra rom yükleme seçeneklerinden wipe'ı seçerek rom yükleyin. rom yine başlamazsa boot flaşlayın.

eğer kerneller arasından overlock edilmiş kernel'i seçerseniz wifi hata yazacaktır.ben de aynı sorundan muzdaribim.
    bunun çözümü de relocked edeceksiniz bootloader'ı. ondan sonra RUu romunuzu yükleyeceksiniz. veya s-off konumda iseniz önce supercid yapıp sonra 3.32.405.xxx RUU Romu kurun. biraz kurcaladıktan sonra tekrar unlocked edip custom rom yükleyin.

zaten elegancia kullanıyorum 1.6ghz de wifide sorun yok
    ruu dosyasını tam benım cihaz için nasıl bulacam?
    bulduktan sonra direk kurabilirmiyim ?
    benım cihaz s-on ve hboot 1.27.0000
    zaten s-off olsa sorun cıkarmıyo wifide önceki sensationumda öyleydi bunu s-off yapamadım hbott sürümü yüksek oldugu için nasıl yapıldıgını biliyorsanız yaparim onu )
    bu arada zaten ben rom yüklerken super wipe ve rom cleaner ypaıyorum ondan sonra romumu yüklüyorumç
    boot flaslama ne?? onuda bilmiyorum sizide yordum kusura bakmayin iyi aksamlar

@lp@sl@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @@lp@sl@n
    zaten elegancia kullanıyorum 1.6ghz de wifide sorun yok
    ruu dosyasını tam benım cihaz için nasıl bulacam?
    bulduktan sonra direk kurabilirmiyim ?
    benım cihaz s-on ve hboot 1.27.0000
    zaten s-off olsa sorun cıkarmıyo wifide önceki sensationumda öyleydi bunu s-off yapamadım hbott sürümü yüksek oldugu için nasıl yapıldıgını biliyorsanız yaparim onu )
    bu arada zaten ben rom yüklerken super wipe ve rom cleaner ypaıyorum ondan sonra romumu yüklüyorumç
    boot flaslama ne?? onuda bilmiyorum sizide yordum kusura bakmayin iyi aksamlar
    Seni böyle alalım arkadaşım.

http://www.444android.com/showthread...t=jeopunutbear

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

WiFi sorunu sadece sende var o sebeple romlarda WiFi sorunu var demek sanki biraz yanlış yönlendirme gibi olur.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Xparent ICS Blue Tapatalk 2
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    Boot flaslama şu.
    Romu rar olarak açın. Kernel klasorunde boot.img var. Onu c:\android klasorune atın.
    Sonra telefonu bootloaderda açın. Biraz bekledikten sonra bir kez power tuşuna basın. Fastboot usb yazısını görünce pc den baslata cmd yazarak komut istemi programını açın, cd c:\android yazarak c:\android konumuna gelin.
    Sonra fastboot boot boot.img yazın ve telefon açılacak, sabırla bekleyin.

Bunu kaç yere yazdım bilmiyorum

Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
    'Tapatalk

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie
    Wildfire S kullanıcısıyım beyaz ekran htc hatası var bunu uyguladım yeniden başlattı ama yanı hata devam ediyor yardım eder misiniz ?

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    rom yükledin mi? bootloader kilidi açık mı? s-on musun? cihaz hakkında kısa bilgi verirsen daha kolay yardımcı oluruz.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Bu Konu için Etiketler