İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Bazı romlar özellikle s-on cihazlarda bu sıkıntıyı yapıyor. yeni romu yükledikten sonra telefon HTC yazısı ekranında tıkanıp kalıyor. Geçen bir arkadaş pm le bildirmişti bu sorununu telefoncular 80 TL civarı bir ücret istiyormuş hemen çözümü yazayım gereksiz ücret ödemeyin dedim ;) Bu durumda boot u tekrar yüklemelisiniz hepsi bu ne zor nede profesyonellik istiyor herkes yapabilir işte gereken adımlar, http://www.omniaturk.com/Android.rar ( bu link çalışmazsa alttakini kullanabilirsiniz

Bu konu 76287 kez görüntülendi 247 yorum aldı ...
Rom Atarken Bootta Kalma (Telefonun açılmaması) 5,00 76287 Reviews

Konuyu değerlendir: Rom Atarken Bootta Kalma (Telefonun açılmaması)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 76287 kez incelendi.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    malesef çalışmadı.

ekleme: tam adb reboot bootloader komutunu girdim bataryayı çıkarmamak için, o sırada kilit açma halkası geldi ve telefonu bootloader'a yönlendirdi.

şimdi yine bekliyorum açılmasını. açılmazsa yine komutu gireceğim, komutu girince açılırsa tam gösterip çekmek gibi olacak.

açılırsa da wifi'ye bakacağım çalışıyor mu çalışmıyor mu diye.
    Konu Emre tarafından (17.05.12 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    rom açıldı, komut sağlam çalışıyor. teşekkürler.

fakat wifi çalışmıyor..
    Konu Emre tarafından (17.05.12 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    1.7 ferrari kerneli flaşladım, tekrar açınca bootta kaldı.
    komutu girip boot flaşladım açılıyor, android yeni sürüme geçiliyor dedi bakalım neler olacak..

wifi yine çalışmıyor.
    bir de kernelden sonra şimdi tekrar romu baştan kuracağım.
    Konu Emre tarafından (17.05.12 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    yok yeniden yükledim ama yine wifi çalışmıyor.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    Elegancia 4.3 denedim ama WiFi çalışmadı, her seferinde boot.img flaslamak zorunda kaldım, yukledim kerneli flasladim yine WiFi pert.

Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
    'Tapatalk

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

@lp@sl@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @@lp@sl@n
    Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    Elegancia 4.3 denedim ama WiFi çalışmadı, her seferinde boot.img flaslamak zorunda kaldım, yukledim kerneli flasladim yine WiFi pert.

'Tapatalk
    Dikkat ettiysen senin wi-fi elegancia haricindeki romlarda problem çıkarıyor. Bizde bluetooth harici bunun gibi ciddi bir sorun olmuyor, bt sadece sense 4 lerde çalışmıyor. Nejat hocamın senin bootloader kilidini açarkenb"vodafon zannediyorduk ama değilmiş" gibi bir ibaresini hatırlıyorum. Sorun bununla ilgili olup da temelden kaynaklanıyor olabilir mi? Yani senin tekrar stock haline dönüp s-off işlemlerini yeniden yapman çözüm olur mu? Diğer türlü wi-fi donanımında bir arıza olma ihtimali olabilir ama öyle olsa romun birinde çalışıp diğerinde çalışmamazlık etme gibi bir durum olmaz, ya hepsinde çalışır, ya da hiçbirinde çalışmaz. Bu durumda ilk ihtimal daha ağır basıyor, yani senin sorun tamamiyle yazılımsal gibi duruyor.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    hayır, wifi sadece sense 4lülerde veya overlocked kernellerde sorun çıkarıyor.

Nereden
    aydın
    @mustafa1800
    her romun skıntısı var fakat arkadaşn gösterdiği yol gayt geçerli lakin nalet olasıca klavyem dahale çalışmıo arayışlar içerisine grdm ve farklı tarayıcılarda hayat buldm

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    Alıntı @lp@sl@n Nickli Üyeden Alıntı
    Dikkat ettiysen senin wi-fi elegancia haricindeki romlarda problem çıkarıyor. Bizde bluetooth harici bunun gibi ciddi bir sorun olmuyor, bt sadece sense 4 lerde çalışmıyor. Nejat hocamın senin bootloader kilidini açarkenb"vodafon zannediyorduk ama değilmiş" gibi bir ibaresini hatırlıyorum. Sorun bununla ilgili olup da temelden kaynaklanıyor olabilir mi? Yani senin tekrar stock haline dönüp s-off işlemlerini yeniden yapman çözüm olur mu? Diğer türlü wi-fi donanımında bir arıza olma ihtimali olabilir ama öyle olsa romun birinde çalışıp diğerinde çalışmamazlık etme gibi bir durum olmaz, ya hepsinde çalışır, ya da hiçbirinde çalışmaz. Bu durumda ilk ihtimal daha ağır basıyor, yani senin sorun tamamiyle yazılımsal gibi duruyor.
    evet evet tamamen yazılımsal.
    sonra onu düzelttik ama bilemeyeceğim.

@delitazz
    cook tessekkür ederim halettim sensation xe de calısıyo her telefonu acısımda boot.img yi yapmam mi gerekiyo daha demin kapatip acdım yine htc yazısı cıkıyo o nasıl olcak?

Bu Konu için Etiketler