İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

.:: ROM yüklerken HTC yazısında kalıyor? Ne yapmam gerek? ::. Dosyayı indirin ve “c:\android “ klasörünün içine çıkarın. .::LİNK İÇİN BURAYA TIKLAYIN::. alternatif link burdan Hangi romu yüklediyseniz onun içindeki “boot.img” isimli dosyayı alın ve aynı klasöre yani “c:\android” in içine atın. (Örn : Ben "HTC Inc S ViperVIVO 1.2.1 Sense4.1 | Tweaks" romunda örnek gösteriyorum. ) Burda amaç rom dosyasının içinde” boot.img” dosyasını android klasörünün içindeki “boot.img “dosyasıyla

Bu konu 87206 kez görüntülendi 237 yorum aldı ...
Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR) 5,00 87206 Reviews

Konuyu değerlendir: Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 4 kişi oyladı ve 87206 kez incelendi.

Emrersy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

Rom yüklerken HTC yazısında kalma/ Rom atarken bootta kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    .:: ROM yüklerken HTC yazısında kalıyor? Ne yapmam gerek? ::.

Dosyayı indirin ve “c:\android “ klasörünün içine çıkarın.
    .::LİNK İÇİN BURAYA TIKLAYIN::.
    alternatif link burdan

Hangi romu yüklediyseniz onun içindeki “boot.img” isimli dosyayı alın ve aynı klasöre yani “c:\android” in içine atın. (Örn : Ben "HTC Inc S ViperVIVO 1.2.1 Sense4.1 | Tweaks" romunda örnek gösteriyorum. )
    Burda amaç rom dosyasının içinde” boot.img” dosyasını android klasörünün içindeki “boot.img “dosyasıyla değiştirmek.(Alttaki resim)

Telefonda usb hata ayıklama'yı kesinlikle açmayı unutmayın!! (Alttaki resim; Ayarlar-Geliştirici seçenekler-Usb hata ayıklama modu)
    Not: Usb hata ayıklama moduna erişebilme imkanınız varsa açın, yoksa ki zaten büyük ihtimal buraya erişemiyorsunuzdur açmazsanızda işlemlere devam edin. Bu kısımı atlayabilirsiniz.

Sırasıyla aşağıdaki işlemleri yapın;

1.
    Telefonu kapatın ve pili çıkarıp tekrar takın

2. Ses kısma tuşu ve açma düğmesine birlikte basın karşınıza bootloader ekranı gelecektir.

3. Fastboot un üstüne ses açma kapama tuşları ile gelin ve power düğmesine basarak seçin.Usb kablosunu telefonuna bağlayın “fastboot usb” yazısı çıkacaktır.

4. PC’de Başlat/Çalıştır alanına cmd yazarak entera basın ve çıkan ekrana “cd c:\Android" yazın ve entera basın.

5. Ardından” fastboot flash boot boot.img” yazın ve entera basın. Telefon yeniden açılır ve sorun gitmiş olur. Artık HTC yazısında beklemez ve romu tekrar yükleyebilirsiniz…

İŞLEM TAMAM İyi eğlenceler...

Ufak bir not : Konuyu tamamen kendim hazırladım,alıntı/çalıntı değildir... Bir "Teşekkür" butonunu eksik görmeyin..

Resimleri tam boyutlu olarak göremiyorsanız(ufak gözükğyorsa) : Resmin üzerine sağ tıklayıp URL kopyala dedikten sonra adres çubuğuna yapıştırarak daha büyük,tam boyutlu olarak görebilirsiniz.
    Konu Emre tarafından (17.06.14 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

vay vay vay, emrerys den süper atak. ellerine sağlık
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

eline sağlık.. konu sabit..

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    istanbul
    @bluemusti

linkölü

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Ynt: Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

Alıntı bluemusti Nickli Üyeden Alıntı
    linkölü
    ilk link ölü idi ama diğeri sağlam, diğer link sağlam , ölü link silindi

white xe - Elegancia sense 4.1 V3.2.0 Themed look - made by dreamnej - skyblue tapatalk
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

fatihya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya

Vay konuya bak muhteşem olmuş eline sağlık emre.
    Forum Kuralları Gereği Özel Mesaj Desteği Veremiyoruz. Lütfen Konu Açarak Yardım İsteyelim.

Arkadaşlar Sitede Traffic Kısmına Günde Bir Kere Tıklamanızı Rica Ediyoruz. Buraya Tıklayın.

Rom yüklerken telefonunuz Boot ekranında kaldıysa buyurun.

Orjinal boyutu görmek için tıklayın 759x261px.

Nereden
    İstanbul
    @Pulcinella

Merhaba ben de bu ara sıfır bilgiyle rom yükleme sevdasına düşenlerdenim. Telefonum logoda kaldı ama ben içerdeki herşeyi sildim sanırım şu an pc den telefona hiç bir şey yükleyemiyorum önceden yüklediğim romu da sildim en son factory reset yapmıştım şu an sd kart boş sanırım. Usb kablosunu görmüyor zaten download moda da alamıyorum. Ne yapabilirim?

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @Furkan

kardeş bilg de rom var mı

http://www.444android.com/showthread.php?t=1803

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
    Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915

Nereden
    istanbul
    @Furkan

http://www.444android.com/htc-explor...im-lutfen.html
    şu başlıkta ihtiyacın olacak her şey mevcut...

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
    Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915

Nereden
    istanbul
    @Furkan

HTC Explorer
    aha bu da explorer ile ilgili diğer konular az karıştır

Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915