İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

.:: ROM yüklerken HTC yazısında kalıyor? Ne yapmam gerek? ::. Dosyayı indirin ve “c:\android “ klasörünün içine çıkarın. .::LİNK İÇİN BURAYA TIKLAYIN::. alternatif link burdan Hangi romu yüklediyseniz onun içindeki “boot.img” isimli dosyayı alın ve aynı klasöre yani “c:\android” in içine atın. (Örn : Ben "HTC Inc S ViperVIVO 1.2.1 Sense4.1 | Tweaks" romunda örnek gösteriyorum. ) Burda amaç rom dosyasının içinde” boot.img” dosyasını android klasörünün içindeki “boot.img “dosyasıyla

Bu konu 87327 kez görüntülendi 237 yorum aldı ...
Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR) 5,00 87327 Reviews

Konuyu değerlendir: Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 4 kişi oyladı ve 87327 kez incelendi.

@unutamam

Cevap: Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar umarım çabuk cevap alabilirim çünkü telefon acil lazım olmasına rağmen 1 saattir yapamadığım rom u düzeltmeye çalışıyorum. Htc explorer telefonum var Qwerty_16v2.0.2.zip olan romu ve Qwerty16_full_format.zip'i hafıza kartına attım. Telefon önceden unlocklanmıştı zaten.Önce full formatı "choose a zip" kısmından seçip tıkladım. Format işlemi başarıyla bitti. Sonra aynı yerden rom'u seçtim ve "can't open" "installation aborted." falan diyor. Zaten romu silip yenisini kuramadığım için telefon htc ekranında kalıyor. Burdaki işlemi yapmaya çalıştım ama < waiting for device > yazıp bekliyor. Yardımcı olan herkese çok teşekkürler şimdiden.

Emrersy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

Ynt: Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

Alıntı unutamam Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba arkadaşlar umarım çabuk cevap alabilirim çünkü telefon acil lazım olmasına rağmen 1 saattir yapamadığım rom u düzeltmeye çalışıyorum. Htc explorer telefonum var Qwerty_16v2.0.2.zip olan romu ve Qwerty16_full_format.zip'i hafıza kartına attım. Telefon önceden unlocklanmıştı zaten.Önce full formatı "choose a zip" kısmından seçip tıkladım. Format işlemi başarıyla bitti. Sonra aynı yerden rom'u seçtim ve "can't open" "installation aborted." falan diyor. Zaten romu silip yenisini kuramadığım için telefon htc ekranında kalıyor. Burdaki işlemi yapmaya çalıştım ama < waiting for device > yazıp bekliyor. Yardımcı olan herkese çok teşekkürler şimdiden.
    Hocam merhaba ayni sorun bende de olmustu. O bilgisayardan kaynaklaniyor %100 garanti veriyorum... Telefonu gormuyor veya pc niz sapitmis.
    Baska pc de deneyin mumkunse xp olmasin win7de deneyin, waiting for device yazisi gelmez...
    Sonuclarinizi bekliyorum

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

@unutamam

Hocam çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için. Başka pc de deneme imkanım yok şuanda ama denediğim bilgisayar zaten win 7. Htc sync yüklü olmadığı için böyle yapabilir mi acaba ? şuan onu indiriyorum

Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

Evet HTC Sync den kaynaklı da olabilir.
    Ama size ben garanti ediyorum pc den kaynaklı. Benim pc de de olmadı aynı hatayı aldım, sadece benim pc de olmuyor. 2 ayrı pc de denedim onlarda oldu...

@unutamam

Hocam htc sync dan kaynaklıymış. Başarılı olarak bitti işlem kaynak linki geldi ekrana reboot yaptım cihazı ama hala htc ekranında nasıl kurtarabilirim şu halinden vallahi gece gece sinir etti ya siz de olmasanız..

Orjinal rom'u geri yükledim ve rootsuz kullanıyorum neyse en azından telefon lazımken kullanabilecek seviyeye geldi. Yardım için teşekkürler
    Konu unutamam tarafından (23.01.13 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ank-Ant-K.adasi
    @Emrersy

Ynt: Rom yüklerken HTC yazısında kalma - RESİMLİ ANLATIM (GİR)

Hocam htc sync dan kaynaklıymış. Başarılı olarak bitti işlem kaynak linki geldi ekrana reboot yaptım cihazı ama hala htc ekranında nasıl kurtarabilirim şu halinden vallahi gece gece sinir etti ya siz de olmasanız..
    Romdaki boot.img dosyasini c:/android deki boot.img dosyasiyla degistirdiniz mi?

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

FatihA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Batman-Kayseri
    @FatihA

Orjinal rom'u geri yükledim ve rootsuz kullanıyorum neyse en azından telefon lazımken kullanabilecek seviyeye geldi. Yardım için teşekkürler
    zaten recovery yüklü değil mi ? rootla gitsin.
    ESKİ NICK'im ankebut2

Hanzala Yüzünü Dönmeyecek;
    KUDÜS Özgür Olana Dek....

@aliko123

ya kardeşim iyi anlatmışında bn recovery e girince htc yazısında kalıyo ne yapmam gerek

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı aliko123 Nickli Üyeden Alıntı
    ya kardeşim iyi anlatmışında bn recovery e girince htc yazısında kalıyo ne yapmam gerek
    O zaman önce recovery yükle ama recovery de ne işin var. Sen boot yükle bunun için sana boot menüye giriyor olmak yeter

dreamnej ☆☆ Note II ☆☆ postacı
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

@aliko123

nejat abi sana bi mesaj attım bi bakarmısın acil ((