İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

https://lh4.ggpht.com/1jGRVbrkXIDg3ln5ofc0N6aR1gO0Nl-yBkWCj0RmByL887uJBwGHDlUXRFPKbIsHKA=w300-rw Profesyonel bir klavye olan A.I.Type tablet veya telefonunuza çok hoş bir görüntü katıyor.Şiddetle tavsiye ederim :)Normal fiyatı 5,46 olan A.I type keyboardda mukemmel temalar ile güzel bir hava yaratabilirsiniz.Hatta kendi resimlerinizi bile koyabilirsiniz.Yazı fontları düzenleme , renkleri değiştirme vb. birçok özelliğe sahip bu klavye en iyi keyboard bence.Kesinlikle denemelisiniz.

Bu konu 9388 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...
A.I.type Keyboard Plus Patched,Turkce Dili, Emoji ve 35 Adet Tema Paketi 9388 Reviews

Konuyu değerlendir: A.I.type Keyboard Plus Patched,Turkce Dili, Emoji ve 35 Adet Tema Paketi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9388 kez incelendi.

@VentedClover

Cevap: A.I.Type Keyboard Plus (Muhteşem Bir Keyboard)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    teşekkürler

jeandost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    @jeandost

Uygulamanın versiyonu güncellenmiştir. ai.type Keyboard Plus v2.0.8.2

xtrem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ankara
    @xtrem06

Alıntı jeandost Nickli Üyeden Alıntı
    Bir süre sonra orjinal olmadığı için marketten yükleyin diyecektir. O yüzden mutlaka Lucky patcher ile lisan kontrol kaldırma işlemi yapın. olmadı tekrar yapın diğer mod seçenekleri ile. Evet en iyi klavye bence.
    lucky ile yamayı yaptığım halde yinede yakalanıyor.bunun çözümü yok sanırım

NOTE II & Tapatalk

yunusemre168 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @yunusemre168

Konu duzenlendi. 2.2.0.4 Patched Plus versiyonu eklendi.Emoji, turkce dili ve 35 adet tema eklendi.

@nabersene

Cevap: A.I.type Keyboard Plus Patched,Turkce Dili, Emoji ve 35 Adet Tema Paketi

Benim de kullandığım bir klavye jerkes tavsiye ediyorum. en sevdiğim özelliği harflerin üzerinde rakamların da gelmesi. Tek sıkıntı yakalanması. Yakalandığım zaman uygulamalardan a.i keyboard dan verileri temizle diyip programı baştan başlatıyorum. Tekrar yakalanana kadar öyle kullanıyorum

Cevap: A.I.type Keyboard Plus Patched,Turkce Dili, Emoji ve 35 Adet Tema Paketi

Bana gore en kötü klavyelerden biri, yeni sözcüğü 10 kez ekliyorum ama yine de yazmıyor her defasında tek tek harflere basıp yazmam gerekiyor

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi