İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

arkadaşlar turkcell maxiplus5 kullanıyorum telefonu bilgisayara(5-6 senelik bi bilgisayarım var) bağlayınca medya cihazı olarak bağladıktan sonra sadece windows media player doyaları atabilirsin diyo ama başka bilgisayarlarda böyle bi sorun çıkmıyo. bilgisayara cebebağlanusbsetup yüklemek bu işi çözer mi

Bu konu 4303 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Turkcell maxiplus5te usb ile bilgisayara bağlandığında dosya atamıyorum 4303 Reviews

Konuyu değerlendir: Turkcell maxiplus5te usb ile bilgisayara bağlandığında dosya atamıyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4303 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @NoWayOut

Turkcell maxiplus5te usb ile bilgisayara bağlandığında dosya atamıyorum

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    arkadaşlar turkcell maxiplus5 kullanıyorum telefonu bilgisayara(5-6 senelik bi bilgisayarım var) bağlayınca medya cihazı olarak bağladıktan sonra sadece windows media player doyaları atabilirsin diyo ama başka bilgisayarlarda böyle bi sorun çıkmıyo. bilgisayara cebebağlanusbsetup yüklemek bu işi çözer mi

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Turkcell maxiplus5te usb ile bilgisayara bağlandığında dosya atamıyorum

Alıntı:
    NoWayOut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

usb girişlerin 1.0 olabilirmi acaba ?

dediğin programı duymadım kullanmadım, bilgisi olanlar cevap verecektir muhakkak

Nereden
    İstanbul
    @NoWayOut

usb girişin 1.0 olup olmadığına nasıl bakacam

Nereden
    İstanbul
    @NoWayOut

http://b1301.hizliresim.com/15/7/hr913.jpg BU RESİMDEKİ HATAYI VERİYO

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Ynt: Turkcell maxiplus5te usb ile bilgisayara bağlandığında dosya atamıyorum

Alıntı:
    NoWayOut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://b1301.hizliresim.com/15/7/hr913.jpg BU RESİMDEKİ HATAYI VERİYO
    Bilgisayarında gizli dosya ve klasorleri göster işaretle, her hangi bir klasör aç gorunumden klasör seçenekleri kısmına bak

white xe - Elegancia sense 4.1 V3.2.0 Themed lock - made by dreamnej - skyblue tapatalk

Nereden
    ANKARA
    @ftm-andro

usb girişiyle ilgilimi bilmiyorum ama bende bu telefonu almıstım hatta konu bıle actım bende de masaustu bı pc var ve pc ye usbıle baslayınca muzık atılmıyordu turkcel iletişim merkezıne goturdum evet baglantıda sorunu var dedıler kvk ya yonlendırdıler bende ıslem gormesını ıstemedım aldım telı dırekt tuketıcı haklarına basvurdum eger cozumunu hala bulamadıysan bılgın olsun dıye bende yazmak ıstedım

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie

Alıntı:
    ftm-andro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usb girişiyle ilgilimi bilmiyorum ama bende bu telefonu almıstım hatta konu bıle actım bende de masaustu bı pc var ve pc ye usbıle baslayınca muzık atılmıyordu turkcel iletişim merkezıne goturdum evet baglantıda sorunu var dedıler kvk ya yonlendırdıler bende ıslem gormesını ıstemedım aldım telı dırekt tuketıcı haklarına basvurdum eger cozumunu hala bulamadıysan bılgın olsun dıye bende yazmak ıstedım
    Sizin durum ne aşamada acaba hala kesinlesmedi mı?

Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    ...Special Team...

Nereden
    ANKARA
    @ftm-andro

tuketıcı hakları marta tarıh verdı toplantılarından sonra telefonu kablosuyla goturup gostermem gerekıyormus o tarıhe kadar bende mecburen kullanıyorum telefonu napıyım

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie

Alıntı:
    ftm-andro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tuketıcı hakları marta tarıh verdı toplantılarından sonra telefonu kablosuyla goturup gostermem gerekıyormus o tarıhe kadar bende mecburen kullanıyorum telefonu napıyım
    Anladim baya cetrefilli olmus gercekten kolay gelsin

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    ...Special Team...