İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

programın felsefesi şu, eğer telefonunuzda bir ışık sensörü varsa ve telefonunuz capacitive touchscreen özelliğine sahipse bu programı rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. programı kurun, açın, yarım yamalak ingilizcenizle anlayabildiklerinizi ayarlayın, çok önemli şeyler yok , sonuçta varsayılan ayarları ile bile kullanabilirsiniz. telefonu restart yapın. açıldığında ışık sensörüne elinizi yaklaştırın, ekran kapanacak, elinizi çekin açılacak. artık tuş kilidi kullanmanıza asla gerek

Bu konu 17237 kez görüntülendi 35 yorum aldı ...
smart screen off pro- bu paylaşım 1000 teşekkür alır 17237 Reviews

Konuyu değerlendir: smart screen off pro- bu paylaşım 1000 teşekkür alır

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 17237 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

smart screen off pro- bu paylaşım 1000 teşekkür alır

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    programın felsefesi şu, eğer telefonunuzda bir ışık sensörü varsa ve telefonunuz
    capacitive touchscreen özelliğine sahipse bu programı rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

programı kurun, açın, yarım yamalak ingilizcenizle anlayabildiklerinizi ayarlayın, çok önemli şeyler yok , sonuçta varsayılan ayarları ile bile kullanabilirsiniz. telefonu restart yapın. açıldığında ışık sensörüne elinizi yaklaştırın, ekran kapanacak, elinizi çekin açılacak. artık tuş kilidi kullanmanıza asla gerek kalmayacak. peki oyun oynayacaksınız, bu özellik olmasın diyorsanız, programda widget özellği yoktur. normal ekrana kısayol atayacaksınız. bir kez basın otomatik devre dışı kalsın, tekrar basın yeniden aktif olsun

<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, sans-serif; font-size: 11px; text-align: left; background-color: rgb(233, 235, 236); ">

benim kullandığım ayarlar

start on boot - işaretli

enable timer işaretsiz fakat ayarı miliseconds 1235 about 1s default 2s max 10s

enable light sensor combo işaretli seviye sensitivity 10 default 1 min 320 max 10240

vibration off ve on konumu işaretli seviye intensity 123 default 55

show digital clock işaretsiz seviye duration 4980ms default 2000ms

ayarları bu şekilde yapıp en altta save and restart app ye basın, bu kullanım bana normal geldi, sizler kurcalayıp değiştirebilirsiniz tabii ki. ama ne yaparsanız yapın sonunda aktif olabilmesi için save and restart app ye basmanız şarttır

bundan sonraki kısım için alıntı"furkey" Eğer ekran kapansın açılmasın diyorsanız "Do nor screen on after screen Off" seçeneğini işaretleyin.

Oyun oynarken, internette gezinirken vb. yerlerde sorun çıkarmaması için "Disable when in Landscape Mode" seçeneğini işaretleyin.

Yok bu yine de sorun çıkarıyo düzde bile derseniz (ki onda da nasıl sorun çıkartmayı beceriyosanız ) Enable/Disable on shake seçeneğini işaretleyerek kolayca telefonu sadece sallayarak açıp kapatabilirsiniz.

Ben programı cebim için kullanıyorum. Eğer ekranın açık kalmasından şüphe ediyorsanız vibrate when screen is turned off seçeneğini işaretleyin. Böylece titreşimden anlayabilirsiniz.

Hide Notification Massages seçeneğini işaretleyin yoksa biraz hantal oluyor.

v2.3.2 APK :
    Eklenen Dosyalar Eklenen Dosyalar
    Konu FatihA tarafından (18.03.13 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    tuşu açmak gene power tuşundan mı?

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    [QUOTE=Emre;1725]tuşu açmak gene power tuşundan mı?[/QUOTtuş kildini açmıyor fakat ekranı açıyor, sende tuş kilidni açıyorsun, yani power tuşu tamamen iptal

Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    [QUOTE=dreamnej;1731]
    Alıntı:
    Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tuşu açmak gene power tuşundan mı?[/QUOTtuş kildini açmıyor fakat ekranı açıyor, sende tuş kilidni açıyorsun, yani power tuşu tamamen iptal
    yok artık hocam ciddi olamazsn

hemen deniyorum, eğer şu htc'nin tuş kilidi olayı tarihe karışırsa rütbene adamın hası yazacağım:-)

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    [QUOTE=Emre;1732]
    Alıntı:
    dreamnej Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yok artık hocam ciddi olamazsn

hemen deniyorum, eğer şu htc'nin tuş kilidi olayı tarihe karışırsa rütbene adamın hası yazacağım:-)
    kapalı kılıf kullanalar veya cüzdan kılıf kullananlar, ekran aydınlatma süresini asla kapanma ayarlarsa hiç bir zaman tuş kilidi devreye girmez yani telefonu çıkardığın veya cüzdanı açtığın anda telefon kullanıma hazır moda geçer. bizim gibi silikon kılıf kullanan veya hiç kullanmayanlar için bu imkan yok

Nereden
    Edirne
    @brhmnMstfa
    motorola yla anlatmasaymışlar iyiymiş.
    paylaşım için teşekkürler hocam.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    BRAHMAN_mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorola yla anlatmasaymışlar iyiymiş.
    paylaşım için teşekkürler hocam.
    aslında fakettim ama sensation sitesi olmadığımız için ayrıcalık yapmadım, ama aslında ben bir ***** çekip koyabilirim

Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya
    Screen of and lock ve bu ikisi herhalde mükemmel olur. Power tuşu zaten bende yavaş yavaş problem olmaya başlamıştı. Allah razı olsun iyi ki böyle bir program buldun abi.

Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    Yok hacı bende çalışmıyor bu dalga

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2 Beta-5

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Nereden
    Samsun, Turkey
    @fatihya
    Acaba benmi yanlış yapıyorum tuş kilidi olmadan olmuyor.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Bu Konu için Etiketler