İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

http://i.imgur.com/yDByf.jpg Bağımlılık Yapabilir.Temple Run Android için çıktı! Bütün arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz - onları yüksek puan yaparak yenebilirsiniz?! Bu tapınak lanetli idolü çalmışlar, ve şimdi topuklu değiyor Evil Demon Maymun kurtulmak için yaşam için koşmak zorunda. Antik tapınak duvarları aşağı ırk ve sarp kayalıklarla birlikte olarak refleksleri test edin. Tokatlamak, açmak atlamak ve engelleri önlemek için kaydırın, para toplamak ve güç ups satın, yeni

Bu konu 8701 kez görüntülendi 16 yorum aldı ...
Temple Run v1.0.0 Çıktı.Macera severler kaçırmayın derim...- Android Oyun - [İNDİR] 8701 Reviews

Konuyu değerlendir: Temple Run v1.0.0 Çıktı.Macera severler kaçırmayın derim...- Android Oyun - [İNDİR]

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 8701 kez incelendi.

@kivi

Temple Run v1.0.0 Çıktı.Macera severler kaçırmayın derim...- Android Oyun - [İNDİR]

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri

Bağımlılık Yapabilir.Temple Run Android için çıktı! Bütün arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz - onları yüksek puan yaparak yenebilirsiniz?!

Bu tapınak lanetli idolü çalmışlar, ve şimdi topuklu değiyor Evil Demon Maymun kurtulmak için yaşam için koşmak zorunda. Antik tapınak duvarları aşağı ırk ve sarp kayalıklarla birlikte olarak refleksleri test edin. Tokatlamak, açmak atlamak ve engelleri önlemek için kaydırın, para toplamak ve güç ups satın, yeni karakterler kilidini ve çalıştırabilirsiniz ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek için!

"Her hazine avcılık macera filminde cesur kahraman sonunda hazine üzerinde ellerini alır ama sonra hayatta, Tapınağı Run bu sahneyi ve başka bir şey çıkar. Dışarı almak için bubi tuzakları bir labirent gezinmek için vardır Ve var olan bir sahne var inanılmaz. "- SlideToPlay.com

İNCELEMELER
    ★ "App Store İyi sonsuz çalışan oyun ... Sen her dakika seveceksiniz." - AppleNApps.com
    ★ "belki de bir süre içinde en heyecan verici ve eğlenceli çalışan oyun,." - TheAppera.com
    ★ "A, hızlı ve çılgın iPhone deneyimi." - IGN.com
    ★ "Çok gelişmiş ... kesinlikle çok farklı bir çalışan oyun." - Appolicious.com
    ★ Haftanın Oyun TouchArcade Forum tarafından seçildi
    Ayın TouchArcade En İyi Oyunları ★ biri
    Dünya çapında ★ MİLYON 45 fazla oyuncu!

https://play.google.com/store/apps/d...angi.templerun

Download
    http://www.MegaShare.com/4061796

Alternatif
    http://ul.to/zismsqgd

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    Ayponcular oynar iken kıskanıyordum da belli etmiyordum

Erdem24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Erdem24
    Alıntı:
    Mikail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayponcular oynar iken kıskanıyordum da belli etmiyordum
    artık android iphone'u solladı bence..
    ama itibar meselesi, herkesin elinde iphone var.

Nereden
    İstanbul
    @Mikail
    Selam arkadaşlar,

Elegancia kullanıp da bu oyunu takılmadan daha doğrusu ekranı tam olarak verimli kullanabilen var mı?

ve de stok rom kullanıp da aynı sorunlarla boğuşan var mı?

benim ekran çok ısınıyor ve ekran hassasiyetini kaybediyor bir müddet sonra da oyunu oynayamaz durumda kalıyorum. çok sevdiğim oyun ama tilt oldum

bu arada ayponla çok daha hızlı tepki veriyor oyun. bu stok rom ama büyük ekranla mık alakalı? custom romla mı alakalı?

@kivi
    Alıntı:
    Selam arkadaşlar,

Elegancia kullanıp da bu oyunu takılmadan daha doğrusu ekranı tam olarak verimli kullanabilen var mı?

benim ekran çok ısınıyor ve ekran hassasiyetini kaybediyor bir müddet sonra da oyunu oynayamaz durumda kalıyorum. çok sevdiğim oyun ama tilt oldum

bu arada ayponla çok daha hızlı tepki veriyor oyun. bu stok rom ama büyük ekranla mık alakalı? custom romla mı alakalı?
    Bende sorun yok.gayet iyi calisiyor.hatta bagimlisi oldum.senin cihazin isinmasinin sebebi kernel cok yuksek ondan hocam

Sent from my Sensation using Tapatalk 2 Beta-5

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    Selam arkadaşlar,

rom kurulurken kerneli 1.2ghz seç, daha verimli kullanırsın

@kivi
    Alıntı:
    dreamnej Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rom kurulurken kerneli 1.2ghz seç, daha verimli kullanırsın
    hayatta kullanmaz o tam bir benhmark delisi 1.2 kullanacağına hiç kullanmaz telefonu o kadar yani

bu arada hoca xe almışsın hayırlı olsun kaça aldın.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı:
    Dr.Android Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatta kullanmaz o tam bir benhmark delisi 1.2 kullanacağına hiç kullanmaz telefonu o kadar yani

bu arada hoca xe almışsın hayırlı olsun kaça aldın.
    dreampark dan aldım. sensationu 1150 ye verip, xe yi yaklaşık fiyata aldım. tabiiki KULAKLIK dahil. ama ben kulaklığı hiç beğenmedim. bende bir telefon daha var neonode n2 diye, ondaki ses bile bunun en az 3 katı. bence beats dr dre dr tırt çıktı
    Konu Erdem24 tarafından (03.04.12 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: fiyat gizliliği

@kivi
    Hediye et bana hocam sensationu o fiyata satmayı nasıl becerdin üstad

Bu Konu için Etiketler