Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 660 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Turkcell T10 Destek Hattı

Bu konu altında Turkcell T10 ile ilgili soru ve sorunlarınızı anlatabilirsiniz.En kısa sürede cevap vermeye çalışacağım.

Bu konu 951 kez görüntülendi ve 3 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    bugra333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Turkcell  
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    Turkcell T10
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    69
    Beğenileri
    141

Turkcell T10 Destek Hattı

Bu konu altında Turkcell T10 ile ilgili soru ve sorunlarınızı anlatabilirsiniz.En kısa sürede cevap vermeye çalışacağım.
    008erro59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Cihaz modeli
    Turkcell T10
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Cevap: Turkcell T10 Destek Hattı

Hocam ben rom kuracağım. 444android.com/turkcell-telefonlar/5929-turkcell-t10-rom-backup-yardim.html#.UR5PUx0XFIk bu konudaki tüm yorumları okudum. Adı geçen tüm dosyalar elimde mevcut. Bu akşam 2.1 olan android sürümümü internette video izleyememe flash player olmama nedeniyle yükselteceğim. Bana detaylı bir şekilde yardımcı olabilir misin? Bu rom yükleme konusunda çok az bilgiye sahibim ve oldukça tecrübesizim. Telefona anormal bir şey olmasından korkuyorum...
    Ramo SbTy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli, Turkey
    Cihaz modeli
    t10
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

abi benim telefonum turkcell t10 recovery yüklemiyorum telefonu açıyorum reddetme tuşu ve ses açma tuşuyla androidde kalıo sonra usbyi takıyorum sonra recovery içindeki bat dosyasına tıklıyorum siyh ekran açılıo waiting for device de kalıo neden
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,182
    Beğenileri
    3,945

Ramo SbTy Nickli Üyeden Alıntı
    abi benim telefonum turkcell t10 recovery yüklemiyorum telefonu açıyorum reddetme tuşu ve ses açma tuşuyla androidde kalıo sonra usbyi takıyorum sonra recovery içindeki bat dosyasına tıklıyorum siyh ekran açılıo waiting for device de kalıo neden

[Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014