İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Ben daha kelime nasıl ekleniyor anlamış değilim tpuch palda hatta kisaltmalari saçma sapan düzeltiyor deli oluyorum ama cm9 klavyeden kat be kat iyi. Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi http://www.444android.com/images/misc/quote_icon.png kralvenom Nickli Üyeden Alıntı http://www.444android.com/images/buttons/viewpost-right.png touchpal sözlüğü yedeklediğinizde sdcard/ToucPalv5/Backup içine yedekleme yapar. Yedekleme yaptığı sadece sizin kişisel girdiğiniz

Bu konu 12711 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...
touchpal klavye sözlük paylaşımı 12711 Reviews

Konuyu değerlendir: touchpal klavye sözlük paylaşımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12711 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie

touchpal klavye sözlük paylaşımı

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Ben daha kelime nasıl ekleniyor anlamış değilim tpuch palda hatta kisaltmalari saçma sapan düzeltiyor deli oluyorum ama cm9 klavyeden kat be kat iyi.

Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kralvenom Nickli Üyeden Alıntı
    touchpal sözlüğü yedeklediğinizde sdcard/ToucPalv5/Backup içine yedekleme yapar. Yedekleme yaptığı sadece sizin kişisel girdiğiniz kelimelerdir. Toucpal'ın kendisinin otomatik indirdiği türkçe sözlük kelimeleri buraya yedeklenmez. Dosyalara gelecek olursak iki tane önemli dosya mevcut burada. western.usr ve shortcut.Ist. Bunlardan western.usr sizin kelimelerinizin bulunduğu dosyadır. Ne kadar çok kelime eklerseniz sözlüğe o kadar büyür. Bendekinin boyutu 4 mb'tı geçti . Diğer dosya ise yani shortcut.Ist, siz bir kelime yazarken tuşlara bastığınızda ekrana gelen kelime sonuçlarının önceliğinin belirlendiği kayıttır. Yani bir örnekle anlatmam gerekirse ben "KABAK" yazmak istedim ve telefonun tuşlarına buna uygun şekilde bastım. Ama bende birinci olarak "KAÇAK" kelimesini önerdi. "KABAK ise ikinci önerilen kelime olarak karşıma çıktı. İşte bu olay shortcut.Ist dosyası tarafından ayarlanıyor. Bu dosya sizin kullanımınıza göre değişiyor. Yani siz çok kez kabak yazarsanız kabak kelimesi shortcut.Ist tarafından daha çok kullanıldığı için ilk önerilen kelime olarak kaçak'la yer değiştirecektir. Yine de teknik olarak çok anlamadığım için kesin emin de değilim yazdıklarımdan. Kullanım sonucu yaşadıklarıma göre yazıyorum. Çünkü ben shortcut.Ist dosyasını sildiğimde bütün önerilen kelimelerin benim daha önce kullandığımdan çok daha farklı sıralarda geldiğini gördüm ve oradan bu sonucu çıkardım.
    Konu Nejat tarafından (11.03.14 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.
    ...Special Team...

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Ynt: Touch Input Klavyede T9'a Eklenen Sözcükleri Yedekleme ve Geri Yükleme İşlemi

Alıntı MuesTie Nickli Üyeden Alıntı
    Ben daha kelime nasıl ekleniyor anlamış değilim tpuch palda hatta kisaltmalari saçma sapan düzeltiyor deli oluyorum ama cm9 klavyeden kat be kat iyi.

Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    bunda otm tanımlama var, düzeltme yok, yani sen space tuşuna basmadan o yazıyı atmaz, ama swiftkey de düzeltsen bile o kafasına göre atıyor, diğer yandan en güzel özelliği

android yazacaksın ama klavye antroid yazdı, sadece t ye gelip d yaparsan kabul edip hafızaya alıyor, yada bir cümle sonra andoridi yazacaksan android hazır kalıbı alıp, yanına ı koyup onaylayınca bu seferde androidi kelimesini kaydetmiş oluyor, ama dünde belirttiğim gibi klavyenin en büyük özelliği sesli yazma kabiliyeti, yeterki tane tane ve anlaşılır türkçe cümleler kurun, hata payı çok az. cümleyi söyle 3 sn bekle klavye ekranına alıyor, dokununca yazıyı aktarıyor. diğer yandan touch input klavye sözlüğü ile de uyumlu, fakat yedeğinizi sd kart ana dizine koymak şartı ile.
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Touch Input Klavyede T9'a Eklenen Sözcükleri Yedekleme ve Geri Yükleme İşlemi

Alıntı armydc Nickli Üyeden Alıntı
    çoook uzunca zamandır touch input kullanmamıştım ama en son geri dönüş yaptım
    bu klavye ye tema yükleme şansı var mı

isteyen arkadaşlara da en son kullandığım kullanıcı sözlüğünü paylaşıyorum.
    Dreamnej in dediği gibi herkes elindeki sözlüğü yüklesin lütfen

öncelikle eline sağlık
    sözlüğü aldım ve önce notepad de açtım, kısaltmaların çok fazla malesef, tam tr kullanmıyorsun. hepsini düzeltip öyle ekledim klavyeme.
    dreamnej

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Touch Input Klavyede T9'a Eklenen Sözcükleri Yedekleme ve Geri Yükleme İşlemi

Alıntı armydc Nickli Üyeden Alıntı
    sd karttaki user dictionary i açıp en alta yapıştırdın dimi

edit: tema var mı bunda yoksa görünüm sadece bu mu
    online temalar var ve çok güzeller, hepsinede touchpal programının içinden ulaşabiliyorsun
    dreamnej

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Ynt: touchpal klavye sözlük paylaşımı

Alıntı cilgin Nickli Üyeden Alıntı
    Sözlüğü indirdimde nasıl ekleme yapacağım. Sd kart da user dictionary yok.

HTC Sensation XL with Beats Audio X315e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    touch input kullanıyorsanız

dataların sd kartta ki yeri : .data/HTC_IME/UserDictionary buradaki dosyayı text olarak açıp, indirdiğiniz texti kopyalayacaksınız.
    bu dosyaya es file explorer a root yetkisi vererek ulaşabilirsiniz

touch input ile ilgili konu

http://www.444android.com/showthread.php?t=1260

touchpal kullanıyorsanız, önce touchpal programına girip yedekleyeceksiniz, o zaman sd kart ana dizine user dictionary klasörü oluşuyor
    dreamnej

Nereden
    ...
    @serdarkaraaslan

Ynt: touchpal klavye sözlük paylaşımı

Bu da benim sözlük bu havuz işi umarım yoğun katılımlı olur daha önce bi sonuç alamamıştık, yaklaşık 8 aydır yedekli olarak oluşan sözlüktür bu.
    http://db.tt/BdoMrPI8

Htc Sensation/Tapatalk

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Alıntı serdarkaraaslan Nickli Üyeden Alıntı
    Bu da benim sözlük bu havuz işi umarım yoğun katılımlı olur daha önce bi sonuç alamamıştık, yaklaşık 8 aydır yedekli olarak oluşan sözlüktür bu.
    http://db.tt/BdoMrPI8

Htc Sensation/Tapatalk
    bak bu klavye sağlam olmuş, kelimelerde tam. eline sağlık.

edit: bunda da hatalar varmış ama düzelteceğiz artık.

örnek:
    yapıcam yapacağım
    edicem edeceğim
    napıyon ne yapıyorsun
    Konu Nejat tarafından (14.12.12 Saat 19:36 ) değiştirilmiştir.
    dreamnej

Nereden
    sivas
    @cilgin

Ynt: touchpal klavye sözlük paylaşımı

touchpal v 5 kullanıyorum yedekleme yaptım ancak klasör oluşmadı . toucpaldan farklı mı acaba

Cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    kocaeli-darıca
    @Cenk

Alıntı cilgin Nickli Üyeden Alıntı
    touchpal v 5 kullanıyorum yedekleme yaptım ancak klasör oluşmadı . toucpaldan farklı mı acaba

valla durum bende de aynı. Touchpal dan sd karta yedekleme yaptım ama bir türlü sd kartta ki sözlük yedeğini bulamıyorum

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu