İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Ben daha kelime nasıl ekleniyor anlamış değilim tpuch palda hatta kisaltmalari saçma sapan düzeltiyor deli oluyorum ama cm9 klavyeden kat be kat iyi. Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi http://www.444android.com/images/misc/quote_icon.png kralvenom Nickli Üyeden Alıntı http://www.444android.com/images/buttons/viewpost-right.png touchpal sözlüğü yedeklediğinizde sdcard/ToucPalv5/Backup içine yedekleme yapar. Yedekleme yaptığı sadece sizin kişisel girdiğiniz

Bu konu 11403 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...
touchpal klavye sözlük paylaşımı 11403 Reviews

Konuyu değerlendir: touchpal klavye sözlük paylaşımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 11403 kez incelendi.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Nereden
    İSTANBUL
    @fyani

Cevap: touchpal klavye sözlük paylaşımı

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    haklısınız

@kralvenom

tşk ederim

Nereden
    jkkklkl
    @razpacture

Arkadaşlar kelimeleri imla kurallarına göre kullanan bir arkadaş touchpal versiyonun güncel olduğundan emin olduktan sonra burada sözlüğünü paylaşabilir mi ? Bir arkadaş paylaşmış onu geri yükle yapıyorum ama sözlük bozuluyor sürekli hata veriyor, sanırım güncel touchpal x in güncel sözlüğü olmalı, şimdiden teşekkürler.

@kralvenom

Sitede çok aktif değilim arada giriyorum özelden mesajını da yeni gördüm valla. Neyse konuya geçelim. elimdeki TouchPal versiyonu günceldir. Zaten free bir program olduğu için ve ben de google store'dan indirip kurduğum için otomatik güncellemeleri alıyor. O konuda bir sıkıntı yok yani. Onun haricinde programın güncel olup olmamasıyla sözlüğün hata vermesinin pek bir alakası olabileceğini zannetmiyorum. şu anda elimdeki versiyona bakıyorum 5.6.3.3.76880. İmla kurallarına gelirsek, şu anda bu mesajımı telefondan TouchPal kullanarak yazıyorum. Elbette mükemmel bir sözlük oluşturmamışımdır.yine de çok hatam olduğunu düşünmüyorum. Diğer yandan ben hiç hata raporu almadım şimdiye kadar. Acaba telefonundan kaynaklı bir uyuşmazlık sorunu olabilir mi? Ben Samsung note 2 kullanıcısıyım. Bir de benim paylaştığım sözlüğü yüklemeden önce de sorun olup olmadığını bir kontrol etsen iyi olur kanaatindeyim. Bir ihtimal benim yüklediğim dosya yandex server'ı üzerinde hasar görmüş olabilir. Şu anki sözlüğümü tekrar yükleyip koyarım siteye bir de onu denersin madem.

@kralvenom

Sitede çok aktif değilim arada giriyorum özelden mesajını da yeni gördüm valla. Neyse konuya geçelim. elimdeki TouchPal versiyonu günceldir. Zaten free bir program olduğu için ve ben de google store'dan indirip kurduğum için otomatik güncellemeleri alıyor. O konuda bir sıkıntı yok yani. Onun haricinde programın güncel olup olmamasıyla sözlüğün hata vermesinin pek bir alakası olabileceğini zannetmiyorum. şu anda elimdeki versiyona bakıyorum 5.6.3.3.76880. İmla kurallarına gelirsek, şu anda bu mesajımı telefondan TouchPal kullanarak yazıyorum. Elbette mükemmel bir sözlük oluşturmamışımdır.yine de çok hatam olduğunu düşünmüyorum. Diğer yandan ben hiç hata raporu almadım şimdiye kadar. Acaba telefonundan kaynaklı bir uyuşmazlık sorunu olabilir mi? Ben Samsung note 2 kullanıcısıyım. Bir de benim paylaştığım sözlüğü yüklemeden önce de sorun olup olmadığını bir kontrol etsen iyi olur kanaatindeyim. Bir ihtimal benim yüklediğim dosya yandex server'ı üzerinde hasar görmüş olabilir. Şu anki sözlüğümü tekrar yükleyip koyarım siteye bir de onu denersin madem.

@kralvenom

Önceki mesajımdaki linki yeniledim. Dosyayı direk telefondan upload ettim bir sorun çıkmasın diye. Daha sonra telefonumdaki orijinal backup klasörünü komple sildim. Ardından TouchPal ayarlarından DİL VERİ TABANINI TEMİZLE yaptım. Sonra kendi upload ettiğim dosyayı telefona download ettim. Ben klasörü direk yandex'e yüklemiştim ancak nedense arşiv dosyası olarak indi. (zip miydi rar mıydı hatırlayamadım). Neyse, klasörü gerekli yere çıkardım, kullanıcı sözlüğünü geri yükle yaptım ve eskisi gibi çalışıyor. Bu mesajı da bu işlemleri yaptıktan sonra yazıyorum şu anda. Herhangi bir hata almadım. Yani şu anda benlik bir sorun olmadığı kesin. Dediğim gibi sorunun devam ederse söylersin belki bir çözüm bilen olur.

Şunları da belirteyim; internet tarayıcısı olarak dolphin browser kullanıyorum ve indirme işlemini onun üzerinden yaptım. Arşiv dosyasını da archidroid isminde bir program ile çıkarttım. İkisi de mağazada free olarak bulunuyor. Ayrıca dediğim gibi telefonum galaxy note 2.

@scorps

[QUOTE=kralvenom;171588]https://yadi.sk/d/hSvMwKe7XHdqa

bu linkten kendi kişisel sözlüğümü indirip kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

bu linkler belirli aralıklarla uçuyormu? yine gitmiş...

- - - Ek olarak - - -

[QUOTE=kralvenom;171588]https://yadi.sk/d/hSvMwKe7XHdqa

bu linkten kendi kişisel sözlüğümü indirip kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

bu linkler belirli aralıklarla uçuyormu? yine gitmiş...

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre

https://www.dropbox.com/s/4no4wcuz3z...UserDictionary
    bazı linkler güncel [MENTION=65435]scorps[/MENTION]

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234