İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Ben daha kelime nasıl ekleniyor anlamış değilim tpuch palda hatta kisaltmalari saçma sapan düzeltiyor deli oluyorum ama cm9 klavyeden kat be kat iyi. Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi http://www.444android.com/images/misc/quote_icon.png kralvenom Nickli Üyeden Alıntı http://www.444android.com/images/buttons/viewpost-right.png touchpal sözlüğü yedeklediğinizde sdcard/ToucPalv5/Backup içine yedekleme yapar. Yedekleme yaptığı sadece sizin kişisel girdiğiniz

Bu konu 12323 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...
touchpal klavye sözlük paylaşımı 12323 Reviews

Konuyu değerlendir: touchpal klavye sözlük paylaşımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12323 kez incelendi.

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: touchpal klavye sözlük paylaşımı

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Alıntı kralvenom Nickli Üyeden Alıntı
    touchpal sözlüğü yedeklediğinizde sdcard/ToucPalv5/Backup içine yedekleme yapar. Yedekleme yaptığı sadece sizin kişisel girdiğiniz kelimelerdir. Toucpal'ın kendisinin otomatik indirdiği türkçe sözlük kelimeleri buraya yedeklenmez. Dosyalara gelecek olursak iki tane önemli dosya mevcut burada. western.usr ve shortcut.Ist. Bunlardan western.usr sizin kelimelerinizin bulunduğu dosyadır. Ne kadar çok kelime eklerseniz sözlüğe o kadar büyür. Bendekinin boyutu 4 mb'tı geçti . Diğer dosya ise yani shortcut.Ist, siz bir kelime yazarken tuşlara bastığınızda ekrana gelen kelime sonuçlarının önceliğinin belirlendiği kayıttır. Yani bir örnekle anlatmam gerekirse ben "KABAK" yazmak istedim ve telefonun tuşlarına buna uygun şekilde bastım. Ama bende birinci olarak "KAÇAK" kelimesini önerdi. "KABAK ise ikinci önerilen kelime olarak karşıma çıktı. İşte bu olay shortcut.Ist dosyası tarafından ayarlanıyor. Bu dosya sizin kullanımınıza göre değişiyor. Yani siz çok kez kabak yazarsanız kabak kelimesi shortcut.Ist tarafından daha çok kullanıldığı için ilk önerilen kelime olarak kaçak'la yer değiştirecektir. Yine de teknik olarak çok anlamadığım için kesin emin de değilim yazdıklarımdan. Kullanım sonucu yaşadıklarıma göre yazıyorum. Çünkü ben shortcut.Ist dosyasını sildiğimde bütün önerilen kelimelerin benim daha önce kullandığımdan çok daha farklı sıralarda geldiğini gördüm ve oradan bu sonucu çıkardım.
    çok güzel bilgi. bunu yazıyı birinci mesaja taşıdım
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

@dem

Cevap: Ynt: touchpal klavye sözlük paylaşımı

Alıntı Nejat Nickli Üyeden Alıntı
    bak bu klavye sağlam olmuş, kelimelerde tam. eline sağlık.

edit: bunda da hatalar varmış ama düzelteceğiz artık.

örnek:
    yapıcam yapacağım
    edicem edeceğim
    napıyon ne yapıyorsun

Hocam link uçmuş. Yenileyebilir misiniz? Ya da kendi sözlüğünüzü paylaşabilir misiniz?

Nereden
    Mersin
    @mizah

Şu konuyu bir canlandırsak? Telefonu formatlamıştım, tüm sözlük verilerim gitti... Touchpal özellikle kelimelere getirilen eklerde başarısız.. Sözlük ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler

@kralvenom

arkadaşım ben kendi sözlüğümü paylaşacağım lakin 3 mesajım olmadan link paylaşımı yaptırmıyor site. o yüzden önden 3 alakasız mesaj atmak zorundayım. bu birinci...

@kralvenom

bu ikinci...

@kralvenom

bu üçüncü. hadi sırada link var

@kralvenom

https://yadi.sk/d/hSvMwKe7XHdqa

bu linkten kendi kişisel sözlüğümü indirip kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

NOT : Sözlüğü yükledikten sonra programa girip "Kullanıcı kelimelerini yönetin" kısmını açtığınızda normalde kişisel olarak eklediğiniz bütün kelimelerin görünmesi gerekir fakat görünmeyecektir. Yani şahsen bende sadece A ve K harfiyle başlayan kendimin eklediği kelimeler görünüyor. Oysa ki ben alfabenin her harfiyle başlayan çok sayıda kelime ekledim. Bunun sebebi (programcı değilim şahsi düşüncem) Android yazılımının kendisiyle alakalı. Yani tek sayfa içinde gösterebileceği satır sayısı sınırlı. Bu sınırı geçtiğinizde program biraz saçmalıyor. Lakin touchpal'ın kullanımında eklediğim bütün kelimeleri aktif olarak kullanıyorum. Yani toucpal, misal 1000 kelime eklediysem hepsini görüyor. O yönden içiniz rahat olsun.
    Konu kralvenom tarafından (24.07.14 Saat 22:57 ) değiştirilmiştir.

@kralvenom

aklıma gelmişken nasıl yapılacağını da yazayım bilmeyen arkadaşlar için.

Touchpal X yüklüdür diye tahmin ediyorum.

Daha sonra linke koyduğum dosyayı RAR'dan çıkarıp direk Backup klasörü halinde telefonunuzun kendi hafızası içerisindeki "TouchPalv5" isimli klasöre kopyalayın.
    bu adres satırı klasörü bulamayanlar için :

@kralvenom

aklıma gelmişken nasıl yapılacağını da yazayım bilmeyen arkadaşlar için.

Touchpal X yüklüdür diye tahmin ediyorum.

Daha sonra linke koyduğum dosyayı RAR'dan çıkarıp direk Backup klasörü halinde telefonunuzun kendi hafızası içerisindeki "TouchPalv5" isimli klasöre kopyalayın.
    bu adres satırı klasörü bulamayanlar için : /storage/emulated/0/TouchPalv5

Daha sonra Touchpal X uygulamasını açın. "Touchpal Bulut"a girin. "Kullanıcı sözlüğünü geri yükle"ye basın.

Bu kadar.

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

KRAL olmuş VENOM

Tapatalk
    **NOTE 3 VN Rom V14.1 NC1 modem S5 TEMA*** OS 4.4.2 KitKat**
    **NOTE 2 Zinse Rom V3.1 S5 TEMA*** OS 4.4.2.KitKat**

Android rom yükleme, root etme, recovery flaşlama, bootloader işlemleri
    Samsung, HTC, LG, Sony ve MTK Replika cihazlar
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.