İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

merhaba arkadaşlar arkadaşımda samsung glaxy splus var neyse telefonu rootlayalım dedik rootladık recovery kurduk sonra telefon açılmıyordu sürekli recoverye geri giriyordu işte odinden rom yükleyelim dedik odin bi yerde takılıp kalıyor telefon download modda açılıyor odine bağlanıyor ancak rom yükle dediğimiz zaman tıkanıyo kalıyor boot.img yazıyor kalıyor ne yapmalıyız yardımcı olabilirmisiniz :)

Bu konu 4031 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
brick 4031 Reviews

Konuyu değerlendir: brick

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4031 kez incelendi.

Konu: brick

tugrul-acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    düzce
    @tugrul-acar

brick

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    merhaba arkadaşlar arkadaşımda samsung glaxy splus var neyse telefonu rootlayalım dedik rootladık recovery kurduk sonra telefon açılmıyordu sürekli recoverye geri giriyordu işte odinden rom yükleyelim dedik odin bi yerde takılıp kalıyor telefon download modda açılıyor odine bağlanıyor ancak rom yükle dediğimiz zaman tıkanıyo kalıyor boot.img yazıyor kalıyor ne yapmalıyız yardımcı olabilirmisiniz

Nereden
    Ingiltere
    @R@MaZaN

Ynt: brick

Alıntı:
    tugrul-acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar arkadaşımda samsung glaxy splus var neyse telefonu rootlayalım dedik rootladık recovery kurduk sonra telefon açılmıyordu sürekli recoverye geri giriyordu işte odinden rom yükleyelim dedik odin bi yerde takılıp kalıyor telefon download modda açılıyor odine bağlanıyor ancak rom yükle dediğimiz zaman tıkanıyo kalıyor boot.img yazıyor kalıyor ne yapmalıyız yardımcı olabilirmisiniz
    Cihaziniza uygun rom olduğundan eminmisiniz? Baska rom kurmayi deneyiniz.
    Eger root ve dogru cwp yuklediniz revovery yaptiysaniz sorun romda. Bazen doğru rom hatali iner bu gibi sorunlar yasanir.
    Yukleyemedigi icin revoverye atar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie

Alıntı:
    Hiç telaş yapmayın cwm 6 kuruyorsunuz ondan oluyor twrp recovery var o onu kurun düzeliyor. En azından ben öyle kurtulmustum. Bir deneyin derim.

Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    ...Special Team...

Nereden
    düzce
    @tugrul-acar

Cevap: brick

hocam şuan telefon brick olmuş durumda yalnız sadece download moda alabiliyorum sinir krizine girdim odinden de rom yükleyemiyorum bir yerde donuyor .s

MuesTie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @MuesTie

Alıntı:
    hocam şuan telefon brick olmuş durumda yalnız sadece download moda alabiliyorum sinir krizine girdim odinden de rom yükleyemiyorum bir yerde donuyor .s
    Brick değildir kardeşim sen recovery ekranına hiç giremiyor musun su anda. Eğer girebilirsen twrp recoveey yükle bir de rom kur düzelmesi gerekiyor. Eğer olmazsa samsundan anlayan biri anlattsin odin ile bundan kurtulma var ama ben bilmiyorum.

Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    ...Special Team...

Nereden
    düzce
    @tugrul-acar

hocam bendede s2 vardı önceden hiç böyle bi durumla karşı karşıya gelmemiştim valla şuna bi rom atıyım diye harcadığım zamanda s2ye 30tane rom atmıştım odinde yüklenmiyor cwmye girilmiyor sadece download moda girebiliyorum :S

Nereden
    düzce
    @tugrul-acar

hocam o telefona rom yükeleyemememizin sebebi telefonun anakartı yanmışmış garantiye gönderdik anakartı değişip geldi geldiği gibi custom roma dönderdik arkadaşı )