İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaslar merhaba s2 ıcın ıngıltereye verılmıs olan resmı surumu yuklemeye karar verdım bılgısayarıma odın ı ındırdım ve su anda da dosyaları ındırıyorum telefonu bır kac aydır kullanıyorum ılk defa yazılım yukseltıcem telefonum rootsuz atmam gerekekn adımlarla ılgılı bılgı ıstıyorum su an korkuyorum da bıraz acıkcası ama benım de canım 4.1.2 cekıyor ne yapayım

Bu konu 23856 kez görüntülendi 57 yorum aldı ...
S2 Stock rom 4.1.2 yükleme , yardım lütfen 23856 Reviews

Konuyu değerlendir: S2 Stock rom 4.1.2 yükleme , yardım lütfen

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 23856 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    hsntrgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @hsntrgt

S2 Stock rom 4.1.2 yükleme , yardım lütfen

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaslar merhaba s2 ıcın ıngıltereye verılmıs olan resmı surumu yuklemeye karar verdım bılgısayarıma odın ı ındırdım ve su anda da dosyaları ındırıyorum telefonu bır kac aydır kullanıyorum ılk defa yazılım yukseltıcem telefonum rootsuz atmam gerekekn adımlarla ılgılı bılgı ıstıyorum su an korkuyorum da bıraz acıkcası ama benım de canım 4.1.2 cekıyor ne yapayım
    Konu Nejat tarafından (30.11.12 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Yardım beklıyorum!!!

Alıntı hsntrgt Nickli Üyeden Alıntı
    eğer kzkan veya boyka68 buralarda ise işiniz kolay. kolay gelsin
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

@hsntrgt

Dosyaları yerlerıne koyup start dedıkten sonra yapmam gereken herhangı bır ıslem var mı acaba bır de telefon garantıden cıkmıyor dıyorlar rootsuz oldugu ıcın dogru mu? ayrıca telefonu download moduna almak ne demek bu ıslem sırasında bır de telefonu kapatarak mı yapmam gerekıyor yoksa acık halde mı yapmam gerekıyor? bır de tr versıyonu geldıgınde tekrardan 4.0.3 e gerı donerek mı yapıcam guncellemeyı yoksa dırek mı? benı tedırgın eden sorular bunlar tesekkurler...

FatihA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Batman-Kayseri
    @FatihA

konu hakkında bilgimiz var ama eksik ya da yanlış bilgi vermemek samsung uzmanı arkadaşlarımızın cevabını beklemek daha doğru bi karar olacaktır
    ESKİ NICK'im ankebut2

Hanzala Yüzünü Dönmeyecek;
    KUDÜS Özgür Olana Dek....

@hsntrgt

Adamlar uyarı yazmıslar bu kesınlıkle custom rom degıldır demısler bır de sunu anlamadım rootlu supersu yuklenmıs versıyonunu koymuslar bır de normalını ben hangı dosyayı ındırıcem acaba rootlusu daha ıyı yazmıslar bunlar ne demek?

@hsntrgt

Kimse yardıma yanasmayacak anlasılan neyse dosyaları ındırdım ama anlayamadım zıplı bır tar dosyası ındırdım ancak bu dosyayı odıne nasıl koyacagımı nelerın ısaretlı olması gerektıgını anlayamadım gercekten cekınıyorum aklımdakı soruları gıdermeden baslayamacagım ıslemı yapmaya(((

craft35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    @craft35

daha önce verdiğim linkten hboot sürümünü düşürüp istediğin romu yükleyebilirsin yardımcı da olmaya çalışırım elimden geldiğince ama odin dedin mi onu bilemem daha önce kullanmadım yanlış bir şey söyletip vicdan azabı çektirtme bana =)

Murat = Craft35
    hTc Sensation
    _|l|_
    Stock Rom_|l|l|_ICS 4.0.3_|l|_
    _|l|_S-on
    _|l|l|_*** Locked ***_|l|_

Oyun ve uygulama sitemiz açıldı

AndroidAmca.net - facebook/AndroidAmca - twitter.com/androidamcatt

<====== Teşekkürler yazmana gerek yok "tıkla" yeterli =)

@hsntrgt

Kardesım valla eleman dosyayı PDA bolumune koy devam et demıste bazıları temız yukleme ıcın wıpe fılan demısler o kafamı karıstırıyor bır de PDA yazan yere dosyaları zıpten cıkarmadan mı koyucaz bu tarz basıt seylerı bılı8yosunuzdur herhalde sonucta root yapmıcam sadece bı stock rom yukleme ıslemı yapıcam yanı

Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Kimse yardıma yanasmayacak anlasılan neyse dosyaları ındırdım ama anlayamadım zıplı bır tar dosyası ındırdım ancak bu dosyayı odıne nasıl koyacagımı nelerın ısaretlı olması gerektıgını anlayamadım gercekten cekınıyorum aklımdakı soruları gıdermeden baslayamacagım ıslemı yapmaya(((
    kardeş yukarıda ilk mesajına cevap verdim ve iki tane isim yazdım, şu anda samsung telefonu olup bu işlerle uğraşan iki arkadaşımızın ismidir bunlar, halen site de olmadıklar ve bu günün cuma olması sebebi ile iş yoğunluklarından sebep size mesaj yazamamış lardır. az sabır her şeye çaredir, size tahmini cevaplar verilmesini mi yoksa tam nokta atışı cevaplar mı istersiniz. bekleyin cevaplarınızı alın, ondan sonra işlem yapın. sonuçta 50-100 tl lik cihazlar kullanmıyoruz. tahmin usulü ile işlem yapılamaz
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

craft35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    @craft35

Kardesım valla eleman dosyayı PDA bolumune koy devam et demıste bazıları temız yukleme ıcın wıpe fılan demısler o kafamı karıstırıyor bır de PDA yazan yere dosyaları zıpten cıkarmadan mı koyucaz bu tarz basıt seylerı bılı8yosunuzdur herhalde sonucta root yapmıcam sadece bı stock rom yukleme ıslemı yapıcam yanı
    Sana şu kadar söyliyim genelde herhangi bir cihaza telefon olsun uydu alıcısı olsun vb. flash atılcaksa o zipli bir şekilde atılır istisnalar olabilir tabi dediğim gibi kesin bilmiyorum, wipe işine gelince eğer yeni bir rom yükleniyorsa yaptığın işlemlerde wipe gereklidir bence tabi bu sadece benim fikrim cihaz uyuyup kalırsa mesuliyet kabul etmem =) acelen yoksa arkadaşları bekle istersen =)

Murat = Craft35
    hTc Sensation
    _|l|_
    Stock Rom_|l|l|_ICS 4.0.3_|l|_
    _|l|_S-on
    _|l|l|_*** Locked ***_|l|_

Oyun ve uygulama sitemiz açıldı

AndroidAmca.net - facebook/AndroidAmca - twitter.com/androidamcatt

<====== Teşekkürler yazmana gerek yok "tıkla" yeterli =)

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu