İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

http://www.handy-faq.de/forum/galaxy_note_custom_roms/270233-jelly_bean_rom_port_tw_minitab.html 213dpi ..ozellıgınde fakat cok degısık ve guzel 1 ozellıgı var bu romun ..tablet romunu note icin uyarlamıslar guzel calısıyor ...alıstıgınız 1 rom degıl :smug: altta acılan programlardan ıstedıgınızı ıstedıgınız ebata getırerek kullanabılıyorsunuz ıstersenız cok pencereler acbılır hepsınde ayrı ayrı calısabılırsınız..ben sadece tek begenmedıgım yerı dpi sini kucuk olması :smug:acıkcası bu

Bu konu 3569 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Jelly Bean Rom PORT TW MiniTab 3569 Reviews

Konuyu değerlendir: Jelly Bean Rom PORT TW MiniTab

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3569 kez incelendi.

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    @ishan

Jelly Bean Rom PORT TW MiniTab

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    http://www.handy-faq.de/forum/galaxy...w_minitab.html
    213dpi ..ozellıgınde fakat cok degısık ve guzel 1 ozellıgı var bu romun ..tablet romunu note icin uyarlamıslar guzel calısıyor ...alıstıgınız 1 rom degıl altta acılan programlardan ıstedıgınızı ıstedıgınız ebata getırerek kullanabılıyorsunuz ıstersenız cok pencereler acbılır hepsınde ayrı ayrı calısabılırsınız..ben sadece tek begenmedıgım yerı dpi sini kucuk olması acıkcası bu kadar kucuk ıkonları seven cok ama bana gore degılResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  attachmentel.jpg
Görüntüleme: 36
Büyüklüğü:  42,6 KB (Kilobyte)

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Jelly Bean Rom PORT TW MiniTab

konular ishan kardeşimin yerine kaydırılarak topic haine dönüştürüldü, biraz daha detaylandırıp zengin bir topic haline getirilebilir zamanla