İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Meta-INF Klasörü: Bu klasör sadece bir işinize yarayacak o da Recorymenü ekranında rom kurulum esnasında göreceğiniz yazılar yada romunuzun reklamı.(updater-script dosyası) http://i.imgur.com/fA1Nn.png "META-INF\com\google\android" Klasörlerine giriyoruz ve updater-script klasörünü açıyoruz.

Bu konu 5423 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
[ADIM 7] RecoveryMenude Rom Kurulum Gelişmelerinin Görünümünü Editleme 5423 Reviews

Konuyu değerlendir: [ADIM 7] RecoveryMenude Rom Kurulum Gelişmelerinin Görünümünü Editleme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5423 kez incelendi.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

[ADIM 7] RecoveryMenude Rom Kurulum Gelişmelerinin Görünümünü Editleme

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Meta-INF Klasörü: Bu klasör sadece bir işinize yarayacak o da Recorymenü ekranında rom kurulum esnasında göreceğiniz yazılar yada romunuzun reklamı.(updater-script dosyası)

"META-INF\com\google\android" Klasörlerine giriyoruz ve updater-script klasörünü açıyoruz.

Kod:
    ÖNEMLİ: SS'de yazılanı iyice okuyun ve 7zip te iseniz çıkın ve   winrardan açın bu dosyayı.!

Yukarıdaki ss lerde düzenlemeniz gereken bölümleri kare içine aldım..Kare içine aldığım bölümlere istediğinizi yazabilirsiniz...Çıkarken kaydetmeyi unutmayın.Winrar ile yaparsanız % 100 kaydedecektir.

yunaygul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İZMİR
    @yunaygul
    updater-script Dosyasındaki Yaptığım Değişiklikler Kabul Olsada ROM'u Yükledikten Sonra Olmadı

yunaygul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İZMİR
    @yunaygul
    3 Gündür Uğraşıyorum Anlatılanları Harfiyen Yapmama Rağmen Bir Türlü Olmuyor

ROM'un İçinde Görünmesine Rağmen Olmadı!!!

Süper Wipe Dahi Yaptım...

halil1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    @halil1996

Cevap: [ADIM 7] RecoveryMenude Rom Kurulum Gelişmelerinin Görünümünü Editleme

Alıntı:
    Nejat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meta-INF Klasörü: Bu klasör sadece bir işinize yarayacak o da Recorymenü ekranında rom kurulum esnasında göreceğiniz yazılar yada romunuzun reklamı.(updater-script dosyası)

"META-INF\com\google\android" Klasörlerine giriyoruz ve updater-script klasörünü açıyoruz.

Kod:
    ÖNEMLİ: SS'de yazılanı iyice okuyun ve 7zip te iseniz çıkın ve   winrardan açın bu dosyayı.!

Yukarıdaki ss lerde düzenlemeniz gereken bölümleri kare içine aldım..Kare içine aldığım bölümlere istediğinizi yazabilirsiniz...Çıkarken kaydetmeyi unutmayın.Winrar ile yaparsanız % 100 kaydedecektir.

Hocam ss ler gözükmüyo tekrar paylaşır mısınız