İletişim

Android indir

[email protected]

[email protected]

ÖNEMLİ:Frameworkta yapacağınız değişikliklerden sonra arşiv güncellensin mi diyecek her defasında evet diyin aksi taktirde yaptığınız değişiklikler kaydedilmeyecektir! http://i.imgur.com/oFf61.png framework klasörü: Romunuzdaki tüm simgelerin toplandığı klasördür.Burdan bir dosyayı sildiğinizde o simge gözükmeyecektir.Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir.Nereye girdiğinizden emin olun... Resimde de gördüğünüz gibi bu bölüme /system/framework/ ten

Bu konu 6495 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
[ADIM 4] Framework Tanıma, Sistem Animasyonu ve Batarya Simgelerini Değiştirme 6495 Reviews

Konuyu değerlendir: [ADIM 4] Framework Tanıma, Sistem Animasyonu ve Batarya Simgelerini Değiştirme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 6495 kez incelendi.

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

[ADIM 4] Framework Tanıma, Sistem Animasyonu ve Batarya Simgelerini Değiştirme

facebook müşteri hizmetleri facebook müşteri hizmetleri
    Kod:

ÖNEMLİ:Frameworkta  yapacağınız  değişikliklerden sonra arşiv güncellensin  mi diyecek her  defasında evet diyin aksi  taktirde yaptığınız değişiklikler kaydedilmeyecektir!

framework klasörü: Romunuzdaki tüm simgelerin toplandığı klasördür.Burdan bir dosyayı sildiğinizde o simge gözükmeyecektir.Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir.Nereye girdiğinizden emin olun...

Resimde de gördüğünüz gibi bu bölüme /system/framework/ ten giriyoruz.Framework bölümüne girdikten sonra framework-res.apk dosyasını çift tıklayarak açıyoruz.

Karşımıza bu pencere geliyor;

Dosyaların özelliklerini yazmıyorum zaten resimde okuyor olacaksınız..

Sistem Animasyonunu Değiştirme

Yukarıda resimde gördüğünüz anim klasörünün içine Android Sistem Animasyonları bölümümüzden indireceğiniz dosyaları olduğu gibi taşıyoruz.

ROM Wallpaper Değiştirme

Gimp ,photoshop veya paintle editlediğiniz bir fotoğrafı romunuza wallpaper olarak kullanabilirsiniz.Bunun için yaptığınız fotoğrafın adını default_wallpaper.jpg olarak değiştirin ve system/framework/framework.res.apk/res/drawable-hdpi içine taşıyın ve çıkarken güncelliyin.

Batarya Simgeleri Değiştirme

Gelelim batarya simgelerini değiştirmeye.Android Batarya Göstergesi Simgeleri bölümünden indireceğiniz batarya simgesini drawable-hdpi klasörünün içine atıyoruz.

Sitemizde yayınlanan Android Batarya Göstergesi Simgeleri yada kitchen da kendi oluşturacağınız batarya simgelerini açtığınızda ''stat_sys_battery_0.png'den 100.png'ye kadar ve "stat_sys_battery_charge_anim0.png"nin de aynı şekilde olması gerekir.Eksiksiz olmasına dikkat edin.Eksik olduğu zaman batarya göstergesinden sağlıklı görüntü alamazsınız.

Örnek: %50 iken % 56 vs gösterir.

Nereden
    kocaeli
    @exmurat

Cevap: [ADIM 4] Framework Tanıma, Sistem Animasyonu ve Batarya Simgelerini Değiştirme

saol kardeş