İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Radio ve Kernel denen kavramlar nedir? Yenilir mi? İçilir mi? Öncelikle bunlar herhangi bir şekilde gıda değildir İğrenç espri kısmını geçersek radio telefonun kablosuz olan ilişkilerini düzenler. Siz diyeceksiniz o ne kardeşim diye. Hemen açayım:Telefonunuzun operatör kaynaklı şebeke desteğini düzenler. Yani bir nevi telefonun anteninin driver ı olarak düşünebiliriz. Bunu ayarlamak size şöyle bir yarar sağlar:Telefonun az çektiği yerlerde şarjı daha çabuk bittiği ve daha çok

Bu konu 9133 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...
Radio ve Kernel Nedir? 5,00 9133 Reviews

Konuyu değerlendir: Radio ve Kernel Nedir?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 9133 kez incelendi.

Nereden
    istanbul
    @F.i.k.r.e.t

Cevap: Radio ve Kernel Nedir?

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    hocam yenı gırdım bu mevzulara önce arastrdm, forumdaki çogu yazıya göz attım ... http://www.444android.com/showthread.php?t=12561 burdaki rom hosuma gitti yüklemek istedim... HTC desire X android 4.1.1 vardı sırasıyla kilidi açtım sonra supreSU yükledm root yetkisi kazandı recoveryden backup yaptm daha sonra romu hafıza kartına attım ... recoveryden all data cache mı ne öle bi secenek vardı onu şeçtim daha sonra hafıza kartına girip romu yükledm .....
    buraya kadar yanlış yapmadıysam eger rom fazal sarj yiyor bu durumda baska bi rom yuklememı mı tavsıye edersınz yoksa kernel yada radio gibi konularda biraz daha arastrma yapıp değiştirmemi mi ?

Nereden
    Irak-Erbil
    @MacFre

HTC one m7 GSM Görmüyor ve com.htc.htcdialer hatası

Arkadaşlar HTC One (m7) 802t dual sim cihazıma HTC One (m7)802w Avrupa Rom ( VnOneDualSIM442_0223.zip )yükledim. Kurulum yapmadan önce telefonuma komple sistem ( Cache, Data, Internal Storage ve System ) Wipe formatı attılmış. Telefonum (com.htc.htcdialer işlemi yanıt vermiyor)hatası vermeye başladı. Gsm görmüyor, wifi açılmıyor, Telefon arama menüsüne hiç girmiyor siyah bir ekran çıkıyor (rehber arama ve kişilere yerine siyah bir ekran çıkıyor) bu durumun Radi/Kernel ile alakası varmı.. acil yardım lütfen..

Telefonum S-off, unlocked ve

Cid-11111111
    OpenDSP-v31.120.274.0617
    QSC-1237.25.32.0717
    HBOOT-2.27.0000
    OS-2.36.1403.1
    Konu MacFre tarafından (30.07.14 Saat 13:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    m
    @djfret

Cevap: Radio ve Kernel Nedir?

İyi günler ustalarım benim htc desire 820 cihazımın mobil verisini açtığımda E çekiyor radio.img flaslasam düzelir mi