Giriş

Telefonum açılmıyor kırmızı üçgen içerisinde ünlem işaretinde kalıyor

Bugün telefonumu (htc desire s) htcDEVden bootlader ile unlocked yaptım daha sonra ise root yetkisi aldım, (uygulamalarda superSU diye bi uygulama görünüyordu) ama sanırım recovery yapamadım ve şu anda telefonum açılmıyor elimde yedek falanda yok lütfen yardımcı olun. çözümü : teşekkürler sorunumu başka bi şekilde çözdüm, forumda gezinirekn yine bi kullanıcıya sizin yazdığınız mesajı gördüm recovery.img flashlamak yerine boot.img flashlamaktan bahsediyordunuz o anda flash çaktı bende

Bu konu 10923 kez görüntülendi ve 23 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    hellfire39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone  
    Cihaz modeli
    HTC Desire S
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Telefonum açılmıyor kırmızı üçgen içerisinde ünlem işaretinde kalıyor

Bugün telefonumu (htc desire s) htcDEVden bootlader ile unlocked yaptım daha sonra ise root yetkisi aldım, (uygulamalarda superSU diye bi uygulama görünüyordu) ama sanırım recovery yapamadım ve şu anda telefonum açılmıyor elimde yedek falanda yok lütfen yardımcı olun.

çözümü :
    teşekkürler sorunumu başka bi şekilde çözdüm, forumda gezinirekn yine bi kullanıcıya sizin yazdığınız mesajı gördüm recovery.img flashlamak yerine boot.img flashlamaktan bahsediyordunuz o anda flash çaktı bende telefonun içinden hafıza kartını çıkarıp kart okuyucu vasıtasıyla 4ext recovery.img dosyasını attım daha sonra sonra telefona takıp tekrar cmd.exe den flashladım ve sorun çözüldü.

Konu Nejat tarafından (13.Eylül.2012 Saat 09:05 ) değiştirilmiştir.
    Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Galatasaray
    Adınız
    Emre
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    Note 2
    Root/Rom
    Her Gün Farklı Rom :)
    Beğendikleri
    3,607
    Beğenileri
    3,648

Ynt: Telefonum açılmıyor kırmızı üçgen içerisinde ünlem işaretinde kalıyor

Süpersu yu flasladiginiz gibi recovery yi de flaslayin.. desire s bölümünü kontrol edin, recovery bölümünü okuyun..

Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri
    'Tapatalk
    [Sadece kayıtlı kullanıcılar içerikleri görebilir ]
    Cihaz modeli
    HTC Desire S
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    teşekkürler sorunumu başka bi şekilde çözdüm, forumda gezinirekn yine bi kullanıcıya sizin yazdığınız mesajı gördüm recovery.img flashlamak yerine boot.img flashlamaktan bahsediyordunuz o anda flash çaktı bende telefonun içinden hafıza kartını çıkarıp kart okuyucu vasıtasıyla 4ext recovery.img dosyasını attım daha sonra sonra telefona takıp tekrar cmd.exe den flashladım ve sorun çözüldü.
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Galatasaray
    Adınız
    Emre
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    Note 2
    Root/Rom
    Beğendikleri
    3,607
    Beğenileri
    3,648
    sorununuzun çözüldüğüne sevindim kardeşim hadi gözün aydın
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,183
    Beğenileri
    3,947
    çözüm yolu 1.mesaja eklendi....
    Cihaz modeli
    HTC Desire S
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Ben teşekkür ederim, bu arada sorulan soruya cevap verme konusunda böyle bir forum görmedim bu ne hız
    Adınız
    Emre
    Nereden
    İstanbul
    Cihaz modeli
    Note 2
    Root/Rom
    Beğendikleri
    3,607
    Beğenileri
    3,648

Ynt: Telefonum açılmıyor kırmızı üçgen içerisinde ünlem işaretinde kalıyor

hellfire39 Nickli Üyeden Alıntı
    Ben teşekkür ederim, bu arada sorulan soruya cevap verme konusunda böyle bir forum görmedim bu ne hız
    Şikayetletinizi bize, memnuniyetlerinizi başkalarına iletin.. bizim sloganımiz budur,

"Adminleri daima online tek forum.
    444Android.Com - Online Müşteri Hizmetleri"
    redzhep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cihaz modeli
    HTC desire s
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce askere giderken caanım HTC desire s cihazımı ağbime teslim etmiştim...Cihazım rootlanmış s.off modda yamulmuyorsam Runnymede AIO V6.1.1 Special Edition with INT2SD support versiyonu yüklüydü ancak ağbim telefonun orjinal rom a cevirmeye calısmıs ve cihaz a orjinal rom atılırken sistem kılıtlenmis cihazim acılısta dort kösede su ünlü beyaz ünlem işareti kalmış şekilde bekliyor...Bu sorunu ne sekilde giderebilirim bana aşama aşama yardimcı olacak arkadaşa şimdiden müteşekkürüm..
    @lp@sl@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Turkcell  
    Nereden
    Konya
    Cihaz modeli
    Asus ZenFone 6 A600CG
    Root/Rom
    Orijinal (Stock) Rom
    Beğendikleri
    42
    Beğenileri
    226
    redzhep Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce askere giderken caanım HTC desire s cihazımı ağbime teslim etmiştim...Cihazım rootlanmış s.off modda yamulmuyorsam Runnymede AIO V6.1.1 Special Edition with INT2SD support versiyonu yüklüydü ancak ağbim telefonun orjinal rom a cevirmeye calısmıs ve cihaz a orjinal rom atılırken sistem kılıtlenmis cihazim acılısta dort kösede su ünlü beyaz ünlem işareti kalmış şekilde bekliyor...Bu sorunu ne sekilde giderebilirim bana aşama aşama yardimcı olacak arkadaşa şimdiden müteşekkürüm..
    Cihazda recovery yüklü olmadığı zaman bu işaret çıkar. Aşağıdaki linkte Recovery yükleme kısmını uygulayın.

redzhep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cihaz modeli
    HTC desire s
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    kardes recovery menuye giremiyorum zaten recovery yukleememe izin vermiyor cihaz pc ye telefonu bagladıgımda sadece unlem gozukuyor ses dugmesiyle power tusuna basınca da telefon banamısın demıyor.... cijhazın kablosunu pc den cektıgımde boot mnu gelır gibi oluyor ama fasboot ya da bootloader kısmı gozukmuyorrr...
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014