Giriş

NOTICE Bilgilendirme : Bu konuya son mesaj 699 gün önce yazıldı . Eğer yazınız doğrudan bu konu ile ilgili değil ise yeni bir konu başlatmanızı tavsiye ederiz.

Atrix unlocked ekranında kalıyor.

Herkese merhabalar öncelikle.Atrix mb860 kullanıcıyısım hepsiburada.com dan alıntıdır(site adını vermekte sanırım sakınca yoktur bilmeyen yok.)Cihazımı root programı ile root ve unlock ettim cwm yükledim.Cwm çalışıyor ki cihaz açılırkende Yukarıda Unlocked yazısı yazıyor.İşte sorun burda açılmıyor cwm dan hangi romu yüklersem yükliyim orada kalıyor bir çözüm bulamadım.Forumda birisi boot img yi flaşla demiş hangi romu yüklüceksen diye flaşladım cihaz kabul etti ama yine açılmıyor orda kaldı.

Bu konu 1658 kez görüntülendi ve 5 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…
    cenkceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nazilli
    Cihaz modeli
    Motorola Atrix
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Sensation Atrix unlocked ekranında kalıyor.

Herkese merhabalar öncelikle.Atrix mb860 kullanıcıyısım hepsiburada.com dan alıntıdır(site adını vermekte sanırım sakınca yoktur bilmeyen yok.)Cihazımı root programı ile root ve unlock ettim cwm yükledim.Cwm çalışıyor ki cihaz açılırkende Yukarıda Unlocked yazısı yazıyor.İşte sorun burda açılmıyor cwm dan hangi romu yüklersem yükliyim orada kalıyor bir çözüm bulamadım.Forumda birisi boot img yi flaşla demiş hangi romu yüklüceksen diye flaşladım cihaz kabul etti ama yine açılmıyor orda kaldı.

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese..
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,940
    cenkceza Nickli Üyeden Alıntı

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese..
    her hangi bir boot.img flashlamayacaksınız, en son yüklediğiniz romun boot.img dosyasını flashlayacaksınız.
    cenkceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nazilli
    Cihaz modeli
    Motorola Atrix
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bende onu flaslıyorum zaten
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Vodafone   Kullanılan cihaz markası Samsung   Tutulan takım Fenerbahce
    Adınız
    Nejat
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    Cihaz modeli
    NOTE III ve NOT
    Root/Rom
    stock rom
    Beğendikleri
    2,180
    Beğenileri
    3,940
    cenkceza Nickli Üyeden Alıntı
    Bende onu flaslıyorum zaten
    o zaman motorola atrix öğrenme vaktimiz gelmiş, biraz araştıralım bakalım neler bulacağız
    efsanevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    uşak
    Cihaz modeli
    motorola atrix
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0

Cevap: Atrix unlocked ekranında kalıyor.

Nejat Nickli Üyeden Alıntı
    o zaman motorola atrix öğrenme vaktimiz gelmiş, biraz araştıralım bakalım neler bulacağız
    sayın admin atrix e de bir bölüm açarsanız çok seviniriz... iyi çalışmalar
    burakc1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanılan operatör Avea  
    Adınız
    burak
    Nereden
    ankara
    Cihaz modeli
    htc desire
    Root/Rom
    Cm jb 10
    Beğendikleri
    32
    Beğenileri
    146

Cevap: Atrix unlocked ekranında kalıyor.

Hocam orjinal roma dönmeyi denedinizmi?
Yukarı git
Vbulletin Style By eTiKeT™ 2014