İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

LİNK: htcsupertoolv2 - Download - 4shared NEW VERSION: htcsupertoolv3 - Download - 4shared HTC Driver HTCDriver3.0.0.007 - Download - 4shared http://img214.imageshack.us/img214/7040/htcspertool.png Kullanımı: HTC Driverlerının yüklü olduğundan emin olun.

Bu konu 32630 kez görüntülendi 50 yorum aldı ...
HTC Super Tool - S-Off - Sense Kapatma - Boot Kilitleme -Sim kildi aç/kapa 5,00 32630 Reviews

Konuyu değerlendir: HTC Super Tool - S-Off - Sense Kapatma - Boot Kilitleme -Sim kildi aç/kapa

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 32630 kez incelendi.

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
    Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    kraldan çok kralcı olmayın. bizler sorudan çekinmeyiz. yeter ki uğraşın sorun..
    bence orijinale dönüş yolu doğru yol değil benden uyarması.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

acemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @acemi
    Hocam bu programı önceden kulanıyodum ics den sonra kullanamadım çalışmadı nedendir,bide hocam mesela cwm flashladıktan sonra power ses kısma tusuna bastıktan sonra direk cwm mi açılıyor yoksa normal stock hboot menü açılıp ordan recovery e basıncamı açılıyor ? çünkü benim arkadaşta one x vardı hboot menüye girdim recovery e bastım baktım cwm açıldı bu herkeste böylemi.bu arada cihaz canavar gibiydi offff

@lp@sl@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    @@lp@sl@n
    Desire S de s-off yapar mı diye baktım ama yapmadı.
    Yeni ROM yüklediniz ve telefonunuz açılış ekranında mı kaldı?
    Yeni ROM yüklediniz ve telefonunuz wireless hatası mı veriyor?

Çözümü için tıklayın.

İnsanların yüzüstü cehenneme düşmelerine sebep,
    dillerinin kazandırdıklarından başka birşey değildir.
    Hadis-i Şerif

@acemi
    alpaslan hocam benim sorum hakkında bilgin varmı ?

Nereden
    Konya
    @@lp@sl@n
    Alıntı acemi Nickli Üyeden Alıntı
    alpaslan hocam benim sorum hakkında bilgin varmı ?
    Yukarıda sorununu hallettiğini yazmışsın. Sorun nedir?

HTC cihazlarda Ses kısma + Güç düğmesine basılınca bootloader ekranı gelir. O ekranda ses tuşlarıyla recovery dahil istediğin menüye gelip güç düğmesine basarak seçersin. Recovery'yi seçtiğin zaman cihaz kendini yeniden başlatır ve eğer cihazında recoverylerden hangisi yüklüyse (4ext ya da cwm) o ekran gelir.

Çözümü için tıklayın.

Hadis-i Şerif

@acemi
    Alıntı @lp@sl@n Nickli Üyeden Alıntı
    Yukarıda sorununu hallettiğini yazmışsın. Sorun nedir?

HTC cihazlarda Ses kısma + Güç düğmesine basılınca bootloader ekranı gelir. O ekranda ses tuşlarıyla recovery dahil istediğin menüye gelip güç düğmesine basarak seçersin. Recovery'yi seçtiğin zaman cihaz kendini yeniden başlatır ve eğer cihazında recoverylerden hangisi yüklüyse (4ext ya da cwm) o ekran gelir.
    hmm tamamdır hocam çok saolun da ben hiç recovery yüklemedim hboot dan recovery e girince hiç bişey olmyo bekliyo fln sonra ünlem işareti fln çıkıyor bu normal mi ?

Nereden
    Konya
    @@lp@sl@n
    hmm tamamdır hocam çok saolun da ben hiç recovery yüklemedim hboot dan recovery e girince hiç bişey olmyo bekliyo fln sonra ünlem işareti fln çıkıyor bu normal mi ?
    Herhangi bir recovery programı yüklenmemiş cihazlarda telefon resmi üzerinde kırmızı ünlemli üçgen çıkar. Yani normal.

Çözümü için tıklayın.

Hadis-i Şerif

@acemi
    Alıntı @lp@sl@n Nickli Üyeden Alıntı
    Herhangi bir recovery programı yüklenmemiş cihazlarda telefon resmi üzerinde kırmızı ünlemli üçgen çıkar. Yani normal.
    Hocam ilginiz için çok saolun son bir sorum daha varda mazur görün,benim kuzenimdede aynı telefon var o dioki telefon s off ken ben cwm flashladım sonra daha sonra stock rom kurmak istedim yanlız cwm den değilde normal pg321.zip şeklinde sd ye attım power ve ses kısma ile açılan hboot menüde bu dosya bulundu ve ordan stock romu kurdum,kurduktan sonra hboot menüden recovery e basınca cwm açılmadı normal stock hale döndü ve çok rahat orjinal ota güncellemelerini kurmus normal mi bu hocam? eğer normalse stock recovery e dönme konusunda hboot menüden stock rom a dönmek bir seçenek olabilirde
    Konu acemi tarafından (27.08.12 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Konya
    @@lp@sl@n
    Hocam ilginiz için çok saolun son bir sorum daha varda mazur görün,benim kuzenimdede aynı telefon var o dioki telefon s off ken ben cwm flashladım sonra daha hiç custom rom kurmadan normal pg321.zip yani stock romu sd ye attım power ve ses kısma ile açılan hboot varya ordan stock romu kurdum daha sonra hboot menüden recovery e basınca cwm açılmadı normal stock hale döndü ve çok rahat orjinal ota güncellemelerini kurmus normal mi bu hocam? eğer normalse stock recovery e dönme konusunda stock kerneli yükledikten sonra hboot menüden stock rom a dönmek bir seçenek olabilirde
    Ben custom roma geçiş yaptıktan sonra stock roma geçmeyi düşünmediğim için geçiş ile ilgili hiç bir girişimim olmadı. Bu sebeple burada sana birşeyler söylersem yanlış olur. Adminler bu konuya daha hakim olduğundan sana bunun doğru cevabını vereceklerdir.

Çözümü için tıklayın.

Hadis-i Şerif

@acemi
    Çok saol alplaslan hocam ilginiz için teşekkürler ,emre hocam sizin bilginiz varmı acaba bu yazdıgımla ilgili galiba forumda stock recovery e dönme gibi bir konu okumustumda(şuanda o konuyu bulamıyorum ama)? (biraz düzelttim yazıyı daha anlaşılabilir olsun diye)

Hocam ilginiz için çok saolun son bir sorum daha varda mazur görün,benim kuzenimdede aynı telefon var o dioki telefon s off ken ben cwm flashladım sonra daha sonra stock rom kurmak istedim yanlız cwm den değilde normal pg321.zip şeklinde sd ye attım power ve ses kısma ile açılan hboot menüde bu dosya bulundu ve ordan stock romu kurdum,kurduktan sonra hboot menüden recovery e basınca cwm açılmadı normal stock hale döndü ve çok rahat orjinal ota güncellemelerini kurmus normal mi bu hocam? eğer normalse stock recovery e dönme konusunda hboot menüden stock rom a dönmek bir seçenek olabilirde

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu