İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

unlockroot v4.1 : https://dl.dropboxusercontent.com/u/91932165/ROOT/UnlockRoot_downloader_by_UnlockRoot.exe unlock root v3.41 : http://www.444android.com/ankebut/Rom-Root/UnlockRoot_downloader_by_UnlockRoot_V3.41.exe link: http://www.unlockroot.com/download.html Bu program tek bir tıkla telefonunuz root yetkisi verir, eğer kurulum esnasında isteseniz battery saver programınıda kurar, oda batarya bilgileriniz alarak, bir kullanım portföyü oluşturur ve kullanım şeklinize göre batarya

Bu konu 33191 kez görüntülendi 49 yorum aldı ...
Unlock Root - root yapma programı 33191 Reviews

Konuyu değerlendir: Unlock Root - root yapma programı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 33191 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    Nejat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Unlock Root - root yapma programı

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    unlockroot v4.1 :

unlock root v3.41 :

link: http://www.unlockroot.com/download.html

Bu program tek bir tıkla telefonunuz root yetkisi verir, eğer kurulum esnasında isteseniz battery saver programınıda kurar, oda batarya bilgileriniz alarak, bir kullanım portföyü oluşturur ve kullanım şeklinize göre batarya tasarrufu sağlamaya çalışır

destekledi işletim sistemleri : Android 1.5, Android 1.6, Android 2.1, Android 2.2, Android 2.3, Android 3.0, Android 3.2 veya Android 4.0.x

desteklediğini bildiğimiz cihazlar : http://www.unlockroot.com/unlockroot3.php

cihazınızdan Ayarlar/Uygulamalar/Geliştirme menüsüne girip USB Hata Ayıklama Modunu açın. Daha sonra USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayın. Bilgisayarın cihazınızı tanıyabilmesi için sürücülerinin yüklü olması lazım .
    yoksa işte linki htc driwer: HTCDriver3.0.0.007 - Download - 4shared

ARTIK BU CİHAZLAR DA DESTEKLENİYOR

Samsung Galaxy Note2
    Samsung Galaxy SIII
    Google Nexus4
    Google Nexus7
    HTC One X
    Google Nexus 10

telefonunuzu bağladıktan sonra, ilk karşınıza çıkan ekran aşağıdadır. burada htc yazıyor olması, ss alınırken htc cihaz kullanılmış o sbeple, yoksa hangi cihaz bağlı ise onunla ilgili bilgiler çıkar, bunu onaylarsınız ve son ekran root ekranıdır, onada okey deyin, bir sonraki script ise battery svaer yüklemesi ile ilgilidir byu ekrana no derseniz program yüklenmez, yes derseniz yükler, var olmasının hiç bir zararı yoktur.
    Konu FatihA tarafından (14.06.13 Saat 10:16 ) değiştirilmiştir.
    dreamnej

LÜTFEN ÖZEL MESAJ YOLU İLE SORU SORMAYIN.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @Emre
    sensation 'a özel rom root paylaşımlarını sensation bölümüne taşıyalım hocam..
    bu topik karışık olmuş.. onları siz düzenlerseniz daha iyi olacak..

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı Emre Nickli Üyeden Alıntı
    Oyladığınız için teşekkürler...
    Bu android için. Htc veya başka bir cihaz için değil

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2 Beta-5
    dreamnej

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    tamamdır hocam.

craft35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    @craft35
    hem de baya bi android için =) listeye baktım unknown cihazları bile eklemiş adamlar =) ama Sensation 4.0.3 diye yazmıyordu acaba destekler mi? bide unroot kısmı var programda root yapıp şu google maps twitter dan kurtulup sonra tekrar unroot yapsak nasıl olur acep =) deneyen var mı bu arada bunu ?

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat
    Alıntı craft35 Nickli Üyeden Alıntı
    hem de baya bi android için =) listeye baktım unknown cihazları bile eklemiş adamlar =) ama Sensation 4.0.3 diye yazmıyordu acaba destekler mi? bide unroot kısmı var programda root yapıp şu google maps twitter dan kurtulup sonra tekrar unroot yapsak nasıl olur acep =) deneyen var mı bu arada bunu ?
    4.0.3 ü destekleyecekler ama henüz çıkmadı.
    dreamnej

Cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    kocaeli-darıca
    @Cenk
    valla ben de üşeniyodum cihazı rootlamaya 4.03 desteği çıkınca ilk deneyen olucam zaar

ama listede sensation yok
    Konu Cenk tarafından (08.05.12 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    other devices veya any devices ya da all models gibi seçenekler yok mu?

Nereden
    İstanbul
    @Barış Şeneker
    ben denedim bende hiçbir işe yaramıyor shell hatası veriyor ne yaptıysam hangi root programını kullandıysam olmadı hatta google play dan programını satın aldım super userin hatta clock work mod rom maneger satın aldım herşeyi göze aldım ama ne yaparsam yapayım htc Wildfire s root edemedim son umudum da burasıydı artık herşeyden vazgeçtim benim tek istediğim hafızayı genişletmekti boot loader bile olmadı herşeyi denedim

Nereden
    İstanbul
    @Emre
    dediklerinizin hepsi kolay şeyler. hiç birisine tek kuruş bile vermeseydiniz keşke.

şu an hangi aşamadısınız? bootloader kilidi kırık mı? hiç rom yüklediniz mi?

ses kısma tuşuna barasak telefonu açın, beyaz ekrandakileri bize yazın. Size MusTie yardımcı olacaktır. root recovery rom ve bootloader konularında ben elimden geldiğince yardım ederim.

• Samsung Galaxy Note 5 | Silver Titan | 5.1.1 | 5.7" QHD | 518 ppi | CMOS 16MP UHD 4K | 128 Bit Exynos 7420 Octa | 4GB |
    • Monster Abra A5 5.1.1 | i7-4720HQ | 2GB GDDR5 GTX960M | FHD 15.6" Mat Led IPS | 750GB 7400RPM + 120 GB SSD | 8GB DDR3 1600Mhz
    • LG 55LA660S & Digiturk +plus IQ | 55" 140cm | 1920x1080 Smart 3D FHD LED plus | MCI 400Hz | Cinema Screen | 0,9 Ghz Dual Core |
    • Samsung UE42F5570 & Turkcell TV+ | 42" 106cm | 1920x1080 Smart HD LED | Dual Core | Clean View | 100Hz |
    • Ford Fiesta 1.25 Trend 5K LPG | 2010 | 82hp | 76000 Km |

[LIST][*]444Android.com
    [*][COLOR=#ff0000]

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu