İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar. Samsung Tab3 sm t310 model tabletim var. Cihaz rootluydu, stock 4.4.2 rom kullanıyordum. Custom rom kurmak istedim ve buna başlamadan evvel twrp recovery'den yedek aldım. Rom kurmaya geçmeden evvel Format Data yaptım bu işlem epey uzun sürdü. İşlem sürerken dayanamayıp power tuşu ile cihazı kapattım. Maalesef şu an cihaz hiçbir şeye tepki vermiyor. Hayat belirtisi yok maalesef. Ses açma-kısma+power tuşu veya home tuşlarına hiçbir şekilde tepki vermiyor. Daha önce note 2

Bu konu 353 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Samsung Tablet Açılmıyor 353 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung Tablet Açılmıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 353 kez incelendi.

Nereden
    van
    @ysf525

Samsung Tablet Açılmıyor

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar. Samsung Tab3 sm t310 model tabletim var. Cihaz rootluydu, stock 4.4.2 rom kullanıyordum. Custom rom kurmak istedim ve buna başlamadan evvel twrp recovery'den yedek aldım. Rom kurmaya geçmeden evvel Format Data yaptım bu işlem epey uzun sürdü. İşlem sürerken dayanamayıp power tuşu ile cihazı kapattım. Maalesef şu an cihaz hiçbir şeye tepki vermiyor. Hayat belirtisi yok maalesef. Ses açma-kısma+power tuşu veya home tuşlarına hiçbir şekilde tepki vermiyor. Daha önce note 2 kullanırken çok defa kullandım burayı, umarım yardım edersiniz. Teşekkürler.

RıdvanBeyge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    @RıdvanBeyge

Cevap: Samsung Tablet Açılmıyor

Alıntı ysf525 Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba arkadaşlar. Samsung Tab3 sm t310 model tabletim var. Cihaz rootluydu, stock 4.4.2 rom kullanıyordum. Custom rom kurmak istedim ve buna başlamadan evvel twrp recovery'den yedek aldım. Rom kurmaya geçmeden evvel Format Data yaptım bu işlem epey uzun sürdü. İşlem sürerken dayanamayıp power tuşu ile cihazı kapattım. Maalesef şu an cihaz hiçbir şeye tepki vermiyor. Hayat belirtisi yok maalesef. Ses açma-kısma+power tuşu veya home tuşlarına hiçbir şekilde tepki vermiyor. Daha önce note 2 kullanırken çok defa kullandım burayı, umarım yardım edersiniz. Teşekkürler.
    Brick Olmuş.

Usb Jig Ä°le Halledebilirsin

İdrak Kulağından Gaflet Pamuğunu Çıkarmayana Nasihat Kar Etmez.