İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar telefon HTC desire 816 android 6.0 8GB dahili hafızası var ve tamamen sistemin kendisi dolduruyor en ufakbirley yükleyemiyorum ve SD karta taşıyabildiklerimde çok az,yani hi bir işime yaramıyor daha önceden Incerible-s model teleon kullanırken SD kartı bu forumdan yararlanarak direk dahili hafıza olarak göstermişdim yani telefonun dahili hafızası 2GB DI 8GB lık SD kartın 4 GB tını telefonun dahili hafızasına eklemişdim ve telefon dahili hafızası 6GB olduydu

Bu konu 349 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
SD kart 5,00 349 Reviews

Konuyu değerlendir: SD kart

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 349 kez incelendi.

Konu: SD kart

Nereden
    ANKARA
    @yasin bilir

SD kart

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar

telefon HTC desire 816
    android 6.0

8GB dahili hafızası var ve tamamen sistemin kendisi dolduruyor en ufakbirley yükleyemiyorum ve SD karta taşıyabildiklerimde çok az,yani hi bir işime yaramıyor
    daha önceden Incerible-s model teleon kullanırken SD kartı bu forumdan yararlanarak direk dahili hafıza olarak göstermişdim
    yani telefonun dahili hafızası 2GB DI 8GB lık SD kartın 4 GB tını telefonun dahili hafızasına eklemişdim ve telefon dahili hafızası 6GB olduydu Yada en azından olmuş gibi duruyordu
    ama şuan bu işlemi yapamıyorum

bu yüzden link 2sd ile madem dahili hafızaya çeviremiyorum bari uygulamaları taşıyım dedim,o da olmadı malesef
    amacım SD karı dahili hafıza olarak gösterme,beceremezsem bütün uygulamaları SD karta taşıma
    yardımcı olursanız sevinirim

Nereden
    ANKARA
    @yasin bilir

Cevap: SD kart

sanırım bu konuda yardım edecek yok

Bari şunu söyleyebilirmisiniz eski konulara nasıl ulaşacağım mesela 2013 yılında ki konulara
    çünkü problemimi eski konularda çözmüşdüm ama uzun zaman geçdiği için ulaşamıyorum