İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba arkadaşlar bir kaç aydır iphone 6 kullanıyorum ve aldığıma alacağıma pişman oldum ve şimdi xiaomi telefonu almaya karar verdim Mi5 Pro almayı düşünürken bugün Mi6 haberini aldım (Android'den ne kadar uzak aldığımın kanıtı) firmasının bir tanesi Mi5 Pro 128GB versiyonu en geç salı günü imei kayıtlı satışaca sunacağını söyledi tahminen fiyatı 1600TL gibi bir ücret olur diye tahmin ediyorum ama bazı kişiler 2 ay içerisinde Mi6 satışa sunulup ortalama 1700TL satılır diyorlar. Sizce Mi5 pro

Bu konu 4384 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Mi5 Pro Mu Yoksa Mi6 Mı? 5,00 4384 Reviews

Konuyu değerlendir: Mi5 Pro Mu Yoksa Mi6 Mı?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 4384 kez incelendi.

Başkentli Müdür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    b'AŞK'ent
    @Başkentli Müdür

Mi5 Pro Mu Yoksa Mi6 Mı?

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba arkadaşlar bir kaç aydır iphone 6 kullanıyorum ve aldığıma alacağıma pişman oldum ve şimdi xiaomi telefonu almaya karar verdim Mi5 Pro almayı düşünürken bugün Mi6 haberini aldım (Android'den ne kadar uzak aldığımın kanıtı) firmasının bir tanesi Mi5 Pro 128GB versiyonu en geç salı günü imei kayıtlı satışaca sunacağını söyledi tahminen fiyatı 1600TL gibi bir ücret olur diye tahmin ediyorum ama bazı kişiler 2 ay içerisinde Mi6 satışa sunulup ortalama 1700TL satılır diyorlar. Sizce Mi5 pro alsam mı yoksa bir kaç bekleyip Mi6 almalıyım?
    En iyi makina en iyi fotoğrafı çekseydi ; En iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.. Ara Güler

yılmaz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    KOCAELİ DARICA
    @yılmaz03

Cevap: Mi5 Pro Mu Yoksa Mi6 Mı?

karar senin bende mi mix 2 dusunuyorum

yılmaz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    KOCAELİ DARICA
    @yılmaz03

Cevap: Mi5 Pro Mu Yoksa Mi6 Mı?

ben mi miks2 aldım cihaz on numara forumda telefon modellerine xiaomi de ekleseler
    Konu yılmaz03 tarafından (21.06.18 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.