İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba Samsung Galaxy S5 cihazıma root atmıştım Supersu uygulaması bunu kaldırdım. Garanti kapsamına girmesi için sayaç sıfırlama işlemini ve yazılım güncellemesi yapması gerektiğini öğrendim cihazın Maalesef Garantiye sokmam gerek çünkü telefonun Anakartı arzalı ve arasıra ''Black Screen'' denilen Kapanıp açılmalar ekran gitmeler yaşatıyor bununda bedeli 400-500 TL arası bana bir yardım eli uzatacak bilgili bir dostumu arıyorum şu telefonu Garanti kapsamına sokalım lütfen :)

Bu konu 1079 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Ciddi anlamda yardım lazım. Cihazdan room kaldırıp Garantiye sokmam şart. 1079 Reviews

Konuyu değerlendir: Ciddi anlamda yardım lazım. Cihazdan room kaldırıp Garantiye sokmam şart.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1079 kez incelendi.

Nereden
    Sakarya
    @Ali Geçin

Unhappy Ciddi anlamda yardım lazım. Cihazdan room kaldırıp Garantiye sokmam şart.

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba Samsung Galaxy S5 cihazıma root atmıştım Supersu uygulaması bunu kaldırdım. Garanti kapsamına girmesi için sayaç sıfırlama işlemini ve yazılım güncellemesi yapması gerektiğini öğrendim cihazın

Maalesef Garantiye sokmam gerek çünkü telefonun Anakartı arzalı ve arasıra ''Black Screen'' denilen Kapanıp açılmalar ekran gitmeler yaşatıyor bununda bedeli 400-500 TL arası bana bir yardım eli uzatacak bilgili bir dostumu arıyorum şu telefonu Garanti kapsamına sokalım lütfen

KayraINCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Turkiye, Istanbul
    @KayraINCI

Cevap: Ciddi anlamda yardım lazım. Cihazdan room kaldırıp Garantiye sokmam şart.

Bu konuya bakabilirsiniz: http://www.444android.com/showthread...+s%FDf%FDrlama

ama Note 3 ve Android 4.4.2 icin gecerlidir. S5 icin forumda konu bulamadim.
    Bu islemi UYGULAMAYIN. Sadece biraz göz atin ki, bilgi olsun.
    ROYAL STANCE