İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

selam forum elimde samsung j2 (SM-J200F) model bir telefon var dahili hafızası 8 gb olan android 5.1.1 sürüm yüklü harici sd kart toshıba class 10 serisi 16 gb takılı telefonun kendi yüklü gelen yazılımlarıyla ana hafıza 6 gb kadar dolu bana tahminen 1,5 2 gb yer kalıyor bir kaç program yükleyince zaten doluyor programların bazıları sd karta taşınıyor bazılarında taşıma olayı malesef olmuyor taşınan programlarda arada hafıza kartında olanlarda program da açılmama olayı olabliyior bildirim

Bu konu 4029 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
samsung j2 hafıza 4029 Reviews

Konuyu değerlendir: samsung j2 hafıza

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4029 kez incelendi.

@joker66

samsung j2 hafıza

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    selam forum elimde samsung j2 (SM-J200F) model bir telefon var dahili hafızası 8 gb olan android 5.1.1 sürüm yüklü harici sd kart toshıba class 10 serisi 16 gb takılı telefonun kendi yüklü gelen yazılımlarıyla ana hafıza 6 gb kadar dolu bana tahminen 1,5 2 gb yer kalıyor bir kaç program yükleyince zaten doluyor programların bazıları sd karta taşınıyor bazılarında taşıma olayı malesef olmuyor taşınan programlarda arada hafıza kartında olanlarda program da açılmama olayı olabliyior bildirim gelmiyor benim istediğim buna güncel android sürümü yok şu ana kadar harici sd kartı telefonun kendi hafızasıyla nasıl birleştirebilirim root kiliidini kaldırıp cyanmodlarla android 6 yada 7 sürümü yüklenirmi yüklenirse hafıza sorunu aşılır mı

@joker66

Cevap: samsung j2 hafıza

211 görüntüleme 0 cevap sanırım cevapsız bir soru bu benim mesele (

@joker66

selam forum cep telefonum galaxy j2 android 5.1 yüklü alttaki linkde 7.1 yüklendiği görülüyor bu mümkünmü
    http://cyandroidrom.weebly.com/blog/...lineage-os-141
    Konu joker66 tarafından (10.09.17 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

@joker66

selam forum 1 yıldır bu konuya cevap verecek kimseler çıkmaması üzücü hafızası küçük telefonlara hangi romu atmalıyız samsung galaxy ( sm-j200f) model telefonum var