İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Son zamanlarda açılan yardım konularında twrp/cwm nasıl yüklenir başlıklarının artması sebebiyle bu başlığı açıyorum. Yapamadığın veya anlamadığınız kısım olursa alıntı yaparak yardım isterseniz daha çabuk geri dönüş yapabilirim. İŞLEMLER İÇİN GEREKENLER: +15-20 mb internet +root yetkisi +azıcık dikkat https://s14.postimg.org/igtukk97l/image.png

Bu konu 915 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
PC Kullanmadan Twrp Yükleme 915 Reviews

Konuyu değerlendir: PC Kullanmadan Twrp Yükleme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 915 kez incelendi.

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

PC Kullanmadan Twrp Yükleme

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Son zamanlarda açılan yardım konularında twrp/cwm nasıl yüklenir başlıklarının artması sebebiyle bu başlığı açıyorum. Yapamadığın veya anlamadığınız kısım olursa alıntı yaparak yardım isterseniz daha çabuk geri dönüş yapabilirim.
    İŞLEMLER İÇİN GEREKENLER:
    +15-20 mb internet
    +root yetkisi
    +azıcık dikkat

1) Uygulamayı öncelikle mağazadan indiriyoruz. Mağazaya erişemeyenler için konu altına link atıcam. Oradan da indirip kurabilirsiniz.

2) Önce sağ alttaki yuvarlak butona basıyoruz ve çıkan seçeneklerden install twrp yazısına tıklıyoruz.

3) ilk butona basarak cihaz modelini seçiyoruz. Recovery version to install kısmından twrp sürümünü seçiyoruz. Son sürümü seçerseniz daha iyi olur. Son olarak install recovery butonuna basın ve 2-3 dakika bekleyin. Cihaza twrp yüklenmiş olucak. Eğer son kısımda unsuccesfull gibi bir yazı gelirse aldırmayın. Genelde yanlışlıkla çıkıyor o hata.

@Emre ve @Nejat hocam konuyu sabitlerse daha fazla kişi görür. Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

twrp manager : http://www.apkmirror.com/apk/jmz-software/twrp-manager/
    Konu hiu482 tarafından (22.08.16 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.
    Eski Nick'im hayyam482