İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Dostlar lütfen yardımcı olun artık cidden kafa kalmadı. bende emektar bir one s var s3 olanından. bunu kardesıme vereyım dedım sevınsın dıye. rom felan yukleyımde rahat rahat kullansın dedım. neyse rootladım viper s rom kurdum fakat wifi acılmıyor. 4-5 tane daha rom kurdum yine aynı. bari stock roma döneyim dedim o da olmuyor ruu bulamıyorum. hboot versiyonu 3.01.0000 radio-16.15.20.29_m . biriniz kurtarsa beni şu durumlar.yardımlarınızı bekliyorum

Bu konu 1863 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Htc One S ville c2 stock roma dönme 1863 Reviews

Konuyu değerlendir: Htc One S ville c2 stock roma dönme

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1863 kez incelendi.

Nereden
    izmir
    @vottiri

Htc One S ville c2 stock roma dönme

Dostlar lütfen yardımcı olun artık cidden kafa kalmadı. bende emektar bir one s var s3 olanından. bunu kardesıme vereyım dedım sevınsın dıye. rom felan yukleyımde rahat rahat kullansın dedım. neyse rootladım viper s rom kurdum fakat wifi acılmıyor. 4-5 tane daha rom kurdum yine aynı. bari stock roma döneyim dedim o da olmuyor ruu bulamıyorum. hboot versiyonu 3.01.0000 radio-16.15.20.29_m . biriniz kurtarsa beni şu durumlar.yardımlarınızı bekliyorum

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Cevap: Htc One S ville c2 stock roma dönme

Sanırım forumda bir kaç kişi daha bu sorunu yaşamıştı. Yanılmıyorsam sonuç olarakta Wifi özelliği kullanılanilamaz hale gelmişti. Genede [MENTION=3]Nejat[/MENTION] hocam belki alternatif sunabilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Htc One S ville c2 stock roma dönme

Alıntı:
    vottiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle sakın bootu tekrar kilitleme. Bu sana dönülmez sorunlar açar
    Cm rom yüklersen wifi çalışır ama eski versiyonları denemeniz gerekiyor. Asla firmware felan güncellemeye çalışma. Bu işlemler için bootunu Relocked olması gerekir ki bu seferde bootu tekrar açamıyorsun telefon öylece kalıyor.
    Özet olarak eski versiyon cm romlar dene

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi