İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba, benim telefonum galaxy s3 ve büyük bi problemim var. Telefonun wifi si 1,5-2 metreden sonra çekmiyor, modemin dibine gelip bağlanıyorum sorunsuzca işimi hallediyorum ama yan odaya gittimmi çekmemeye başlıyor. Modemin dibinde bağlanıp yan odaya geçersem telefon çekiyor görünüyor ama bağlantı kurulmuyor. Evin çevresindeki tüm wifiler görünüyor, şu anda görülen 7 wifi var bağlan dediğimde bazen "kimlik denetim hatası oluştu" bazende "ip adresi alınıyor"'da kalıyor ve modeme bi kaç metre

Bu konu 824 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Samsung Galaxy s3 Wi-Fi Çekmiyor. (3 Aydır Çözüm Yok) 824 Reviews

Konuyu değerlendir: Samsung Galaxy s3 Wi-Fi Çekmiyor. (3 Aydır Çözüm Yok)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 824 kez incelendi.

xfukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    @xfukat

Battery Full Samsung Galaxy s3 Wi-Fi Çekmiyor. (3 Aydır Çözüm Yok)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba, benim telefonum galaxy s3 ve büyük bi problemim var. Telefonun wifi si 1,5-2 metreden sonra çekmiyor, modemin dibine gelip bağlanıyorum sorunsuzca işimi hallediyorum ama yan odaya gittimmi çekmemeye başlıyor. Modemin dibinde bağlanıp yan odaya geçersem telefon çekiyor görünüyor ama bağlantı kurulmuyor. Evin çevresindeki tüm wifiler görünüyor, şu anda görülen 7 wifi var bağlan dediğimde bazen "kimlik denetim hatası oluştu" bazende "ip adresi alınıyor"'da kalıyor ve modeme bi kaç metre yaklaşmadan bağlantı kurulmuyor.

Denediğim yöntemler:

• Telefon 4.3 androidden temiz 4.1.2 ROM'a düşürüldü.
    • *#0011#kodu ile wifi güç kısıtlaması kapatıldı.
    • Tekrar 4.3 temiz stock rom kuruldu.
    • Farklı modem'de denendi.
    • Evdeki modem bile bu sebebten değiştirildi.
    • Modemin kanalları değiştirildi.
    • 3 Tane customn rom kuruldu.
    • Telefon içini açıp anten bağlantılarını kontrol ettim ve bi güzel sildim.

Telefon %100 orjinal olup fatura ve bitmiş garantisi mevcut, yurt dışı vs. bi problemi yok. Sorun wifi anteninden kaynaklanıyor olabilir mi? Emin olmadan masraf yapmak istemiyorum. Önerebileceğiniz çözümleri veya bana yardımcı olabilecek her türlü düşüncenizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
    Konu xfukat tarafından (11.08.16 Saat 09:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla