İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Merhaba (LÜTFEN OKUMAYA ÜŞENMEYİN YARDIMCI OLUN :) ) N910CQ telefona sahibim. Telefonun şifresini unuttum. Recovery den girip sıfırlardım fakat telefonun içindekiler çok önemli. Telefonu sıfırlamadan kilidini nasıl açabilirim? İnternette screenlock bypass diye bi uygulama gördüm fakat kullanımını çözemedim. Adb ile şu şekilde bi yöntem gördüm adb device yazıp cihazı komut ekranına görmemiz lazım. Görürsek adb shell su rm/data/system/locksettings.db rm/data/system/locksettings.db-wal

Bu konu 2033 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Note 4 Telefon Şifresini Unuttum 2033 Reviews

Konuyu değerlendir: Note 4 Telefon Şifresini Unuttum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2033 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @gorkemayt

Question Note 4 Telefon Şifresini Unuttum

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Merhaba
    (LÜTFEN OKUMAYA ÜŞENMEYİN YARDIMCI OLUN )
    N910CQ telefona sahibim. Telefonun şifresini unuttum. Recovery den girip sıfırlardım fakat telefonun içindekiler çok önemli. Telefonu sıfırlamadan kilidini nasıl açabilirim?
    İnternette screenlock bypass diye bi uygulama gördüm fakat kullanımını çözemedim. Adb ile şu şekilde bi yöntem gördüm
    adb device yazıp cihazı komut ekranına görmemiz lazım. Görürsek
    adb shell
    su
    rm/data/system/locksettings.db
    rm/data/system/locksettings.db-wal
    rm/data/system/locksettings.db-shm
    exit
    exit
    adb reboot

adımlarını uygulayıp ekran kilidini kaldırabiliyomuşuz. Fakat adb device yazınca cihazım ne yaptıysam gözükmedi.(Fastboot olarak açıyorum cihazi çünkü hata ayıklama modu kapalı. Ayrıca tüm driverler yüklü.)
    Baktım bu da olmuyor bende yukarıdaki komutlarda bulunan locksettings.db, locksettings.db-wal, locksettings.db-shm dosyalarını cihaza twrp yükleyip TWRP de bulunan dosya yöneticisinden silmeyi düşündüm. Bu seferde cihazıma uygun (N910CQ Android 6.0.1) TWRP sürümünü bulmaya çalıştım. TWRP nin son sürümü note 4 lerde çalışmıyorr gibi makaleler gördüğüm için 3.0.0-0 sürümünü indirdim. Odinden atarken sürekli telefon ile bilgisayar arasındaki bağlantı kopuyordu. Bi ara bağlantı gitmedi o arada 3.0.0-0 sürümünü boot ettim. Fakat twrp gelmedi. Normal recovery açılıyor. İşte sorunlarımı bir bir anlattım. Nerde yanlış yaptığımı veya nasıl bir yöntem izlemem gerektiğini söylerseniz sevinirim. Şimdiye kadar burada çözülmeyen hiçbir problemim olmadı. İnşallah bu da çözülür. Yardımlarınızı bekliyorum..

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Cevap: Note 4 Telefon Şifresini Unuttum

Merhaba şimdi görüyorum. Sorunun çözümü çok aşırı basit. Geri dönüş yaparsanız yardımcı olabilirim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482