İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaşlar hiçbir uygulamaya izin veremiyorum mesajlar'a bile bu hatayi veriyor ayarlari fabrika ayarlarina dondurdum degismedi yonlendirdigi yerdede ise yarar birsey yapamadim ne yapmaliyim inanin hic format atmak istemiyorum varmidir cozum http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160726/da6435037dc596f716c1a8154c4d3424.jpg (son guncellemeden sonra oldu guvenlik guncellemesi) SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konu 3612 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası(s6 edge +) 1,00 3612 Reviews

Konuyu değerlendir: Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası(s6 edge +)

5 üzerinden 1,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 3612 kez incelendi.

note3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @note3

Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası(s6 edge +)

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaşlar hiçbir uygulamaya izin veremiyorum mesajlar'a bile bu hatayi veriyor ayarlari fabrika ayarlarina dondurdum degismedi yonlendirdigi yerdede ise yarar birsey yapamadim ne yapmaliyim inanin hic format atmak istemiyorum varmidir cozum (son guncellemeden sonra oldu guvenlik guncellemesi)

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Istanbul, Turkey
    @Nejat

Cevap: Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası(s6 edge +)

Alıntı:
    note3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hiçbir uygulamaya izin veremiyorum mesajlar'a bile bu hatayi veriyor ayarlari fabrika ayarlarina dondurdum degismedi yonlendirdigi yerdede ise yarar birsey yapamadim ne yapmaliyim inanin hic format atmak istemiyorum varmidir cozum (son guncellemeden sonra oldu guvenlik guncellemesi)

bir protokol hatası yapılmış, root dizininde bir yerlerde sorun var demek ki. bu sorunu fabrika reset yapıp, orjinal romu odin ile yükleyerek aşman lazım. orjinal romu odin ile yükledikten hemen sonra telefon açılmadan tekrar stock recovery den fabrika reset atman lazım

note3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @note3

Cevap: Ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası(s6 edge +)

Ekranda ustte gorunen bi uygulamam vardi onu kaldirdim duzeldi veri ekranı diye bir uygulama internet aktivitesi varmi diye bakiyordum kaldirinca duzeldi yinede saolun duzelmese dediginizi yapacaktim