İletişim

Android indir

admin@444android.com

admin@444android.com

Arkadaşlar iyi günler. Samsung S3 Mini (4.2.2) telefon kullanıyorum. Ve yıllardır aldığım reklam mesajlarından artık bıktım. Hastahaneye, okula vs verilen numaraları sanırım bu yerler para karşılığı başkalarına satıyor. Yok otel kampanyası, yok emlak konut, yok araba vs derken bu durum beni artık çileden çıkarttı. Bazı mesajlar numaralı şekilde değil de Domain (Alan adı)'li şekilde geldiği için bunları Android'in kendi mesaj engelleme kısmına ekleyemiyorum. Konu ile ilgili Avea'yı

Bu konu 1280 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Reklam mesajlarını engelleyemiyorum! 1280 Reviews

Konuyu değerlendir: Reklam mesajlarını engelleyemiyorum!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1280 kez incelendi.

Nereden
    İstanbul
    @radyoaktif

Reklam mesajlarını engelleyemiyorum!

facebook müşteri hizmetleri
    teknoloji destek
    Arkadaşlar iyi günler.

Samsung S3 Mini (4.2.2) telefon kullanıyorum. Ve yıllardır aldığım reklam mesajlarından artık bıktım. Hastahaneye, okula vs verilen numaraları sanırım bu yerler para karşılığı başkalarına satıyor. Yok otel kampanyası, yok emlak konut, yok araba vs derken bu durum beni artık çileden çıkarttı.

Bazı mesajlar numaralı şekilde değil de Domain (Alan adı)'li şekilde geldiği için bunları Android'in kendi mesaj engelleme kısmına ekleyemiyorum. Konu ile ilgili Avea'yı aradığımda da sağlıklı ve kesin çözüm içeren bir bilgi alamadım. En son sizlere bir sorayım dedim. Çeşitli Android yazılımları ile bu mesajlardan kurtulmak mümkün mü diye.

Misal bu Alan adlı mesajları engellemeye çalışıyorum;

Ama yanlış telefon numarası hatası veriyor.

Android'in kendi spam ayarlarını açtım lakin dediğim gibi Spam numarası olarak bu Domain (Alan adı)'li mesajları buraya ekleyemiyorum. Çünkü numaraları yok. Yukarıda da görüldüğü üzere bu mesajları spam olarak eklemeye çalıştığımda "Yanlış telefon numarası" hatası alıyorum.

Bu lanet reklam mesajlarından ebediyen kurtulmanın bir yolu varsa lütfen söyleyin zira artık bıktım. Yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Nereden
    İstanbul
    @MXKM

Cevap: Reklam mesajlarını engelleyemiyorum!

Bu sorundan herkes muzdarip maalesef! Sanırım çözümü yok!

hiu482 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    @hiu482

Cevap: Reklam mesajlarını engelleyemiyorum!

Truecaller mesaj uygulamasi ile engelleyebilirsiniz. Önce gelenleri engelleyin. Sonra yavaş yavaş birikir zaten. Bir daha da gelmez.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Eski Nick'im hayyam482